Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek mennyire...

Férfiak! Nektek mennyire számít a kiszemelt nő, párotok haja? (Pl. mennyi haja van, milyen színű, meddig ér stb.) Természetesen az ápoltságon kívül.

Figyelt kérdés

2020. nov. 7. 19:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon szeretem a hosszú hajú nőket, lányokat. Mindig is hosszú hajú barátnőm volt, mert szerintem nagyon nőies, szexi.

Persze csak akkor, ha természetes, nem póthaj, és egészséges, nem sprőd, töredezett, mert az viszont kiábrándító.

2020. nov. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen be tudok indulni egy tüsire vagy kopaszra nyírt női "frizurától".
2020. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Mostanság, már annyira jó rövid, vagány, csajos frizurák léteznek, hogy eláll a szavam.😉
2020. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%

Régebben kizárólag a hosszú haj izgatott, de most így 43 évesen a kleopátra ami fülig ér és a felnyírt rövid hoz lázba.

Ha elképzelek egy ilyen frizurával egy nőt ahogy szexi ruha fehérnemű van rajta....

2020. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%
Miért kell lepontozni azokat, akiknek a rövid, esetleg kopasz hajú nők tetszenek? Ők csak a saját véleményüket mondták el.
2020. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a rövid, egyedi frizurák tetszenek

Pl egyik oldalt borotvált vagy színes.

2020. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. Köszönöm az eddigi válaszokat! Jöhetnek még.
2020. nov. 9. 15:14
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!