Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan készítsek jó képet...

Hogyan készítsek jó képet magamról? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mindig elrontom és egyszerűen csak 1-.-" kép van rólam ami tetszik a többi nem -.-" Valaki adna valami jó tippet??
2010. aug. 10. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem először fényképezőgép nélkül próbálgasd a tükörben a pózokat aztán ha találsz 1 jót(legyen kéznél a fényképező) és gyorsan kattints,ha az nem lesz jó akkor egy kicsit a fejed mozdítsd balra vagy ahogy jólesik,így próbálgasd:)
2010. aug. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én ugy szoktam csinálni, hogy a tükör előtt fényképezem magam.. és akkor látom h mit fényképezek... (ez nem tükrös kép lesz.)
2010. aug. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nagyon fontos, hogy jók legyenek a fényviszonyok, ne legyen túl sötét, de nagyon világos se, és jó, ha a vakut kikapcsolod, eltorzítja a vonásokat, inkább menj természetes fénybe, de ott is ne Nappal szembe csináld a fotókat. Általában csak sokadjára sikerül a jó kép mindenkinél, lásd a sztárokat, nem véletlenül csinál a fotós 1000 képet, 100 beállított szögből, hogy sikerüljön 1-2 jó kép. Türelem kell hozzá, meghozza az eredményt! :) Sok sikert hozzá! :)
2010. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek ^^
2010. aug. 10. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ez így van velem is.nálam a fényképezkedés külön program.

kb. 150-200 képet szoktam csinálni és ha 2-3 jól sikerül,akkor már nagyon boldog vagyok.nemtom egyszerűen nem vagyok fotogén.a tükörben szebbnek látom magam mint a képeken,de ha természtes napsütésben csinálom őket,akkor a bőröm sokkal szebbnk hat,mint vakuval...azzal borzasztó.

jah és ha mondjuk a fürdőtökben is jó a fén akkor csinálhatod úgy,hogy magadfelé fordítod a gépet így a kijelzőt a tükörből látod és így tudod,h mit fényképezel:D

nekem így szoktak sikerülni.JAh és ha a bőröd nem tökéletes,akkor használj kicsit több alapozót.én ilyenkor kicsi erősebben is sminkelek,úgy sokkal jobban mutat a képen

2010. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!