Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők, van kedvenc...

Lányok, nők, van kedvenc férfi parfümötök?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi. F24
2020. nov. 13. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Dior Sauvage. 20.
2020. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
4%

Szerintem nem nagyon tudjak!

Amire bizsereg a nunci az a jo!

2020. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
Gilles Cantuel - Arsenal Gold.
2020. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hugo Boss-Boss Bottled Infinite
2020. nov. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 komolyan? Pont ezt neztem ki en is magamnak, csak eleg vegyes velemenyeket olvastam rola.
2020. nov. 14. 07:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen nekem tényleg ez tetszett. Volt pici édes illata, egy kevés fűszeres is, de egyik sem volt tolakodó. Meg persze nem volt ilyen olcsó parfüm hatása, hanem testesebb tartósabb illata volt. De ugye ott van az is, hogy neked mennyire tetszik, passzol-e az életviteledhez, személyiségedhez, mit hoz ki belőle a bőröd illata stb.
2020. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tobbszor probaltam mar mikor parfum bolt fele jartam es annyira tetszett, hogy napokig szagolgattam utana mindig :D a sima Boss Bottled-nal sokkal egyedibb illata van szerintem, megis nagyon sokan azt irjak, hogy tomeg illat, semmi extra, tusfurdo illat stb :/ szerintem nem fogok rajuk hallgatni es megveszem akkor is :)
2020. nov. 14. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 az a lényeg😁
2020. nov. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!