Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valamit nem teljesen értek!...

Valamit nem teljesen értek! Vannak cipők, például: edző cipő, futó cipő, túra cipők?

Figyelt kérdés
Ezeket gáz ha szabadidőbe hordja valaki? Például egy nike futó cipőt gáz ha valaki útcai viseletre hordja napi szinten? És csak kizárólag az ilyen sport cipőket (amik nagyon jól néznek ki, és van köztük elegáns is) csak sportokra illő felvenni? Nem vagyok teljesen tisztába ezzel segítsetek. Például én egy air max-ot egy utazásra vagy útcai viseletre is felveszek. Nem néznek hülyének?
2020. nov. 14. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Mondom a tuti tippet: ha nem valami dresszkódos eseményre mégy, használd azt, ami kényelmes.
2020. nov. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek 90%-a sportcipőt hord kb az utcára (na jó, annyian talán nem, de nagyon sokan).

Ellenben ne haragudj, de elegáns sportcipő (pláne túra) NINCS. Abban semmi ciki nincs, ha az utcára felveszed vagy olyan munkahelyre, ahol elég a laza megjelenés, de ahol elegáns viselet dukál, oda nagyon gáz (színház, állásinterjú, dresszkódos rendezvények stb).

2020. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De hogy nincs elegáns sportcipők drhogynem! Rengeteg van, sőt, tura bakancsok is eléggé elegánsak, és divatosak csak nézz körül! Köszönöm a válaszokat!
2020. nov. 14. 15:04
 4/15 anonim ***** válasza:
Nő vagy??
2020. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mutass egyet is, ami elegáns! Te állítasz valamit, ami az emberek többsége szerint nem igaz (vagy szerinted miért öltöny/körömcipőben, ilyesmikben vannak az emberek elegáns ruházathoz?), nehogy már én keresgéljek bármit is.
2020. nov. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tessék! Itt van egy edző cipő,ami eléggé elegáns,fekete farmerhez és fehér inghez eléggé passzol!



[link]

2020. nov. 14. 20:45
 7/15 A kérdező kommentje:
És itt egy túra cipő amit bűn nem velvenni egy farmerhez és bőrkabáthoz! Kár turázni vele. És csak arra vagyok kíváncsi hogy tényleg ahhoz használják az emberek amihez valók?!
2020. nov. 14. 20:50
 8/15 A kérdező kommentje:

Elnézést, itt a túra cipő! Túl szép,és elegáns, hogy valaki ne hordja nap mint nap!



[link]

2020. nov. 14. 20:52
 9/15 A kérdező kommentje:
Szóval? Tényleg nincs elegáns túra cipő? Vagy csak az én szemem csal?
2020. nov. 14. 20:54
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek marhára nem elegánsak. Ez nem azt jelenti, hogy utcára hordhatatlanok, a kettő nem zárja ki egymást. De elegáns megjelenéshez ultracikik.
2020. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!