Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Diplomás kozmetikus hogy lesz...

Diplomás kozmetikus hogy lesz valaki? Mit kell elvegezni a kozmetikus okj-n kívül hozzá?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom szakoktatói iskolát. Maga a kozmetikus képzés okj, nem kapsz diplomát hozzá sehogy.
2020. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Diplomát csakis egy felsőoktatási képzéssel tudsz szerezni, ami az egyetem. Még a foszk és bprof képzés se ad diplomát, pedig azok elvileg az olyan okj-k felett is állnak, amik felsőoktatási képzésnek számítanak.


Tehát, diplomás kozmetikus nem létezik. Esetleg létezik mérnök, aki kozmetikusként dolgozik és a mérnökije miatt mondhatja, hogy diplomás.

2020. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Kozmetikus mester van... és a mesteri oklevél van olyan amire az van irva h kozmetikus diploma.

Nah nem magamtól tudom akihez jarok ki van rakva a falra a mesterlevél meg más végzettséget igazoló dolgai.

2020. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kozmetológusra gondolsz, aki bőrgyógyász-kozmetológus szakorvos?

Vagy esetleg a szakmai bizonyítványra néha azt írják a borításán hogy ‘Diploma’.

2020. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Kozmetikus OKJ-val lehet valaki, nem egyetemen, tehát nincs diplomás kozmetikus.
2020. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Losi válasza:

Diplomás kozmetikus úgy lehetsz, mint ahogyan èn is.

Keresel egy Egyetemet, ahol indìtanak kozmetikus szakoktatói szakot.

Pl Èn a PTE PMMK Műszaki szakoktató kozmetikus szakirányon vègeztem 2007 ben. Nem biztos, hogy jelenleg van bárhol is ilyen kèpzès.

Mivel rajtam kìvűl, másoknak is van ilyen vègzettsège,ìgy igenis van olyan, hogy diplomás kozmetikus.

Remélem tudtam segíteni.

dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Losi válasza:

Diplomás kozmetikus úgy lehetsz, mint ahogyan èn is.


Keresel egy Egyetemet, ahol indìtanak kozmetikus szakoktatói szakot.


Pl Èn a PTE PMMK Műszaki szakoktató kozmetikus szakirányon vègeztem 2007 ben. Nem biztos, hogy jelenleg van bárhol is ilyen kèpzès.


Mivel rajtam kìvűl, másoknak is van ilyen vègzettsège,ìgy igenis van olyan, hogy diplomás kozmetikus.


Remélem tudtam segíteni.

jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!