Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 170 magassággal a 85C mell...

170 magassággal a 85C mell méret nagynak számít?

Figyelt kérdés

Azért írtam a magasságomat is mert azt mondják hogy testalkattól is függ. Őszintén megmondom a súlyomat nem tudom mert évek óta nem állok mérlegre nekem inkább az számít amit a tükör mutat. Nem mondanám magam kövérnek de van rajtam egy kis felesleg inkább a combom husisabb és a csípőmnél. Alakom: homokóra

18/L



2020. nov. 23. 15:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Széles hátat politikai korrektség miatt mondtam, mert a 85 a mell alatti rész, tehát a háj.


Azért is adtam meg az egykori adataimat, hogy nem akarok megbántani senkit, szélesebb voltam, mint magasabb, de a 85 nem kifejezetten vékony.

2020. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Az osszhatastol fugg. Baratnom is ugyanezekkel a meretekkel rendelkezik, es o nem vekony. Nala se nem nagy, se nem kicsi a C kosar, jo a testehez. De hogy rajtad hogy oszlanak el az aranyok, azt megint nem tudni. Az alkat meg a comb sem mond semmit, meg itt mindenki tulbecsuli magat.
2020. nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát szerintem a C kosár közepes méret. A kicsi, B kicsi-közepes, D és felette nagy. Amolyan arany középút, ha egyszer én ráveszem magam a kisebbítő műtétre (most G kosarat hordok), akkor pont olyan C-Ds méretet szeretnék majd.
2020. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hangzik rosszul, de így, hogy nem látlak, nem tudok értelmes véleményt alkotni.
2020. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
61%

A kosárméret egyedül semmit nem határoz meg! Ennyi ostobát! A mellkas körméret(vagy ahogyan a nők hívják a hát szélessége) adja ki arányosan kicsinek vagy nagynak a (pl. mostani C) kosárméretet!


Testsúlyt írhattál volna, így nagyon nehéz bármit is elképzelni, optikailag nagyon tudja csökkenteni a látványt a sok háj.

2020. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én is pont a napokban ezen gondolkodtam. 173 vagyok és a mellméret stimmel. Örülök a válaszoknak, teljesen megnyugodtam hogy rendben vagyok:)


-Sanyi

19/F

2021. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!