Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A világos fehér bőrhőz és a...

A világos fehér bőrhőz és a kék szemhez illik a fekete haj?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretném már feketére festetni a hajam...Eddig vörös (már szinte ilyen piros színű) szőke és kék volt. Állítólag ezek jól álltak...Eredeti hajszínem az a barna egyébként de abból is ez a világosabb árnyalat
2020. nov. 27. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

A festett fekete haj kb. 1%-nak áll jól, többieken szerintem borzalmas, öregíti őket, stb.

Helyedben inkább egy sötétebb barnával próbálkoznék, annak nagyobb az esélye, hogy passzolni fog hozzád, ha alapjáraton barna vagy.

2020. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Drakulás. Goth stílus. A fekete haj nagyon kevés embernek áll csak jól
2020. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
ha mutatsz képet magadról könnyebb lenne eldönteni
2020. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2020. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
neki jol all: [link]
2020. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Az orosz bigének sem áll jól
2020. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
50%
Karaktertől, arccsontozattól függ. Nekem évekig volt hasonló paraméterekkel és nagyon jól állt. Végül aztán sötétkékre váltottam mert ovis korom óta az volt a vágyam. Viszont fekete parókát még a kínaiban is kapni, próbálj fel egyet és nézd meg.
2020. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!