Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van aki ismeri a Crystal...

Van aki ismeri a Crystal Nails-től az UV/LED ledexpress lámpát? Mennyire jó a működése? Jól megköti a géllakkot?

Figyelt kérdés
Egy 36 W-os lámpáról van szó. Saját célra vásárolnám, csak a saját körmöm csinálnám vele. A jelenlegi lámpám nem köti meg olyan szépen a gél lakkot, használható, de hamar feljön a lakk, nem tart 3 hétig se hiába megcsinálom minden lépését a géllakozásnak. Régebben míg még körmöshöz jártam, amikor szárította a körmöm mindig melegedett, néha még sütött is, az én jelenlegi lámpámnál viszont pici melegedés sincs, ezért gondolom, hogy azzal lehet a baj.

2020. nov. 29. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen lámpád van most?
2020. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak egy márka nélküli kínai.
2020. nov. 29. 13:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy noname kínai, semmit nem jelent.

Milyen lámpa amúgy? Uv vagy led? Hány cső/led van benne?

Ha küldesz képet, az is jó.


Én inkább arra gondolnék, hogy a technika nem jó, nem a lámpa.

2020. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]

Kinézetre ilyen, régebben rendeltem már, nem biztos, hogy pont ez az, de külsőre teljesen.

24W UV lámpa, 8 db kis égő van benne.

2020. nov. 29. 13:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Tény, hogy ez nem egy csúcs lámpa, de jónak kell lennie. Nem ez lesz a gond.


Milyen anyagokat használsz? Milyen sorrendben?

Küldesz képet a körmödről?

2020. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miután előkészítettem a körmöt (bőrfeltolás, reszelés, bufferolás, portalanítás) moyra gombaölőt használok, majd nail prep és utána savas primer. Ezután Brillbird alaplakkot használok, rá a szín 1-2 rétegben (ebből van kínai és MarylinNails márka is) végül pedig a fedőlakk ami szintén Brillbird. Az egészet fixálom egy Crystal Nailses fixálófolyadékkal.
2020. nov. 29. 15:04
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen jelenleg egy hetes állapotban a körmöm.

2020. nov. 29. 15:11
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Ez abszolút technikai hibás, itt tényleg nem a lámpa a hiba.


Pl a középső ujjadnál végig van folytatva a hátsó sáncba az anyag. De a többinél is látszik. Az élek nincsenek bevonva anyaggal, így az eleje lepattog.

Egyesével lámpázol?


Ha egyébként ilyen nude körmöket szeretsz, akkor ajánlok egy normális base gélt és kész, nem kell szín, fedő, semmi. Sokkal egyszerűbb és gyorsabb valamint jobb eredményt érsz el addig is, amíg nem áll rá rendesen a kezed.


Ez az én 2 hetes körmöm, saját köröm pearl gummy base creamy nude szín egy rétegben, kicsit vastagítva a hossza miatt, és ennyi. Kötés után fixálás és kész.

[link]

2020. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A két hüvelykujjat egyszerre szoktam, a többit pedig együtt négyesével.

Köszönöm szépen a segítséget! Próbálkozok még akkor! 😊

Nálad a lámpa alatt nem is szokott akkor melegedni a köröm?

2020. nov. 29. 16:49
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs köze a melegedésnek ahhoz, hogy megköt-e az anyag. Ha melegszik, akkor max gyorsabban köt, de nem jobban.


Ne kenj egyszerre 4 körmöt, mert pont ez történik, mint nálad. Hogy mire végzel, addigra az összes körmön elfolyik az anyag. Azért lesz pereme és jön fel, pattog le.

Egy körömre teszed az anyagot, lámpázol, utána a következő. Ezek lehetnek rövid lámpázások, 15-30 mp, ha az összesen rajta van már mondjuk a base gél, akkor hagyod bent teljes kötési időre.

2020. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!