Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Extreme Digitalban árulhatnak...

Extreme Digitalban árulhatnak hamis parfümöt?

Figyelt kérdés

Van egy parfüm; Hugo boss, ami a Dm-ben 15 ezer a 30ml-s kiszerelés, viszont az Extreme Digitalban meg szintén 15 ezer, csak ott a 100ml-is.

Szerintetek ez miért van? Nem merem megrendelni az Extreme Digitalnál, mert félek, hogy hamisítvány. Őszintén szólva nem is tudtam, hogy ott is árulnak parfümöt, csak megláttam a neten.


Mi a véleményetek? Köszönöm előre is!



2020. dec. 5. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
NEM!
2020. dec. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 L.. István ***** válasza:
Tudatosan biztos nem, esetleg ha őket is átverte a beszállító.
2020. dec. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hamisitott, ahogy a Notino-n sem es az emag-on sem. Azert tudjak ilyen olcson adni mert elsosorban webshopok es nem egy DM aminek 1000 fizikai uzletet kell fenntartania.
2020. dec. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen mindenkinek! Megnyugodtam azért.
2020. dec. 6. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez így van, és valóban az a megoldás, hogy webshop.


De egy csomó olyan dolog van, ahol a webshop nem olcsóbb (kb minden más, kaja, könyv, játék). Szerencsére a parfüm kivétel, és ez általánosan igaz egyébként minden országra. Nekem az egyik tippem, hogy egy parfümériában nem óriási a forgalom, viszont mindig lézeng bent legalább 4-5 alkalmazott, akiket fizetni kell... fogalmam sincs miért van így, de így van.

2020. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!