Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan "szokjak le" az alapozó...

Hogyan "szokjak le" az alapozóról? Kozmetikus mondta, h tényleg tönkreteszi a száraz, vízhiányos bőrömet ha minden nap használom, de nagyon megszoktam. :S Évek óta használom, "pucérnak" érzem magam nélküle.

Figyelt kérdés

Félek, hogy égő helyzetbe kerülök (ez csak EGY példa számtalan okból, ami miatt imádom az alapozót) és milyen lesz az arcom, ha nem fedi semmi?

De tényleg nem lenne jó használni minden nap, már olyan, mintha szarkalábam lenne a szemem körül, pedig 19 éves vagyok. Rendeltem valami professzionális arcápoló szereket, azzal kellene kennem az arcomat nappal is.

Segítetek?


2010. aug. 12. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden kozmetikum árt az arcbőrnek,akármilyen csodaszernek hirdetik. 40 éves korodra olyan lesz az arcod,mint egy 80 évesnek. Akkor valóban csak a smink tünteti el a ráncokat.
2010. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Énis alapozó-mániás voltam, de tavaly nyáron már nagyon idegesített ahogy nyáron izzadtam és éreztem a szagát meg ahogy folyt le:S Persze ugyanúgy használtam tovább, sőt egészen most nyárig, de fogamzásgátlót kezdtem el szedni, eltüntette a pattikat és hála istennek az alapozó már a polcon figyel egy ideje. Ha le akarsz szokni az alapozóról de pattanásos a bőröd akkor menj el bőrgyógyászhoz, ő vagy ad egy krémet vagy gógyszert, de ha nem pattanásos és úgy kened....hát azt sose értettem meg és csak gratulálni tudok hozzá:D
2010. aug. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Létezik a pattanáson kívül más bőrhiba is amit az emberek elszeretnének rejteni.Pl.Rajtam sincs pattanás,viszont tágak a pórusaim elég sok miteszerem van és még a pofi részen pirosodik is az arcom.De nem használok mindig alapozót.Használj nagyon jó minőségű alapozót és szabj meg egy napot pl.ha nem mész sehova,hogy akkor nem használod.
2010. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy egyáltalán nem pattanásos, heges meg stb az arcom, tisztítani való sincs rajta és mégis rá vagyok kattanva az alapozóra. Krémekkel kellene kennem, azt mondta a csaj, hogy ne legyen ennyire száraz.

Az a baj, hogy alapozó nélkül félembernek érzem magam.....

2010. aug. 12. 08:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Miteszer, tág pórus ilyesmik mind kilőve, semmi nincs az arcomon, csak kenem fel az alapozót...
2010. aug. 12. 08:45
 6/11 margoz válasza:

Lehet kapni maszkokat,ami táplálja a száraz arcbört,vannak napalikrémek,ha azzal bekened,már nem lesz pucér az arcod.

Az alapozot csak profik tudják ugy használni hogy észre sem lehet venni,ha valami bajod van az arcböröddel,menj börgyógyászhoz,ne bújj álarc mögé.

2010. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most rendeltem nappali krémet, nagyon jó elméletileg (az ára is megvan :S), semmi rejteni valóm nincs, mert tényleg szép a bőröm, de úgy megszoktam már azt a fránya alapozót, hogy azt el sem hiszitek....
2010. aug. 12. 08:52
 8/11 anonim ***** válasza:
fuh szerintem most azonnal hagyd abba! ezt tapasztalatból mondom 17éves korom óta alapozóztam a bőrömet egészen 19éves koromig hát ne tudd meg most mit meg szenvedek a bőrömmel senkinek nem ajánlom hogy fesse magát a legjobb alapozókat használtam és nagyon elrontotta az addig szép rózsás bőröm. kijöttek a legádázabb miteszerek majd a nagy kani pattanások a végén már csak azért használtam hogy ezeket eltüntessem ez egy ördögi egy idövel egyre vastagabb vakolatra lesz szükséged mert folyamatosan jönnek elő a bőrhibák ráadásul a szemhéjpúder is alattomos nem ajánlom azt se én minden nap használtam és a szemhéjam tiszta vörös lett tőle de folyamatosan de aztán a szoli eltüntette hála amugy nekem a szoli hozta rendbe némileg a bőrömet de most is küszködök a pórusaimmal meg egy két miteszerrel a ro..hadt alapozó végett!!:@
2010. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok

amúgy léteznek olyan arcépoló krémek is amik kicsit meg vannak színezve, tulajdonképpen ugyanazt tudja mint az alapozó de nem olyan 'rossz' a bőrnek... így talán nem fogod magad "pucéran" érezni...

2010. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! :)

Abbahagyom az alapozó használatát, neked köszönhetően, egyik válaszoló.

:*

2010. aug. 12. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!