Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 75/A mellméret ilyen paraméter...

75/A mellméret ilyen paraméterekkel túl kicsinek számít?

Figyelt kérdés

18 vagyok, 166 cm, 60-65 kg közt inog a súlyom. Széles vállam, keskeny derekam, és széles csípőm van, viszonylag vastag combokkal. Szóval kb homokóra alakom van, csak valamiért lapos vagyok.

Ez gáz?

Eddig nem merült fel bennem ez a kérdés, mert mikor ducibb voltam, B-s melltartót hordtam, de már A-s kell. Fogyni szeretnék még, de nem tudom, marad-e akkor a melleimből valami egyáltalán.

Engem annyira nem zavarna magamtól, de a családom gyakran szidja nagynéném testét, amiért lapos (mintha tehetne róla szegény), és nem akarom, hogy rám terelődjön még inkább a fókusz (most is mondják, hogy lapos vagyok, mert én vagyok a 4 egy házban elő nő közül az egyetlen 85/C alatt).



2020. dec. 11. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Vegyél szivacsos melltartót, abban nagyobbnak látszik.
2020. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dekoltázsom abban sincs sok, de köszi. 😅
2020. dec. 11. 22:31
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Lányok, engedjétek már el ezt a mellméret dolgot, akinek tetszel, annak tetszel. Akinek probléma, hogy kicsi a melled, annak nyilván nem fogsz tetszeni, se nagy mellel, sem sehogy. De ha tényleg csak a mellméretet vesszük (ami tökabszurd), akkor is megsúgom, hogy sokunknak kifejezetten szimpi az A-B méretű mell.
2020. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
#1 én meg azt mondom, hogy a "látszon nagyobbnak" kezdetű hitvallás egy hatalmas hazugság egyrészt önmagának, másrészt meg a külvilágnak is (egyébként csak első pillantásra működik az optikai korrekció). Nekem pl. sokkal vonzóbb, ha egy lány elfogadja és felvállalja a testét és pl. nem vesz fel melltartót, mert nincs mit "tartson", bimbije meg nemtől függetlenül van mindenkinek és hidegre ugyanúgy reagál.
2020. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó tudom, hogy hülyeség, de itthon nagyon nagy fenekét merítenek neki:

A család női tagjai egész kiskoromban azon panaszkodtak, milyen nagyon fáj a hátuk, és mennyire nehéz öltözködniük. Így féltem, hogy én is így járok. Erre ők: Nyugi, neked is ekkora lesz, majd a te hátad is fájni fog. Most meg deszkának hívnak, mondják, hogy nem tudom milyen érzés a hátfájás, minek rám melltartó (amikor még nincs rajtam, akkor meg jön a "vegyél fel!"), meg, hogy "szerencsés" vagyok. De szerintem az nem "szerencse", hogy az egész családból én vagyok az egyetlen akinek nyíltan a képébe mondják, hogy baj van a mellméretével.

Apám meg mindig azt mondta, hogy: "Te legalább nőnek nézel ki, nem úgy mint a nagynénéd. Neked sokkal arányosabb melléd vannak a testéhez képest, neki 2 szúnyogcsípés (meg hasonlók)"

Általános iskolából is voltak "élményeim" :alsóban nekem volt a legnagyobb, felsőben meg, mikor 8.-asok lettünk, én voltam a 2. leglaposabb az osztályban, 1 vékony lány után és a kb 105/B-s mellű barátnőm szekált vele folyton, hogy milyen gáz, hogy nincs mit kitennem a kirakatba.

Úgyhogy próbálom elfogadni, hogy ez van, ezt kell szeretni, de ezek a megjegyzések legalább hetente vannak. 🙄

2020. dec. 11. 22:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj, melléd=melled testéhez=testedhez, egy pár még=meg. Bocsánat, a telefonom billenytűi hülyék
2020. dec. 11. 22:44
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Tessék, már is találtál pozitívumot, hogy nem kell hátfájással bajlódnod. És pont az volt a férfi a történetben, aki meg pozitívan értékelte a tested. Szerintem ez egyfajta versengés köztetek, lányok között, amit a social média meg a divatipar gerjeszt.
2020. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Apám? Nem, ő nem értékelte pozitívan, azt sugallta, hogy "ha kisebb lesz, nem vagy nő" azóta kisebb lett: 80/B--->75/B. Idő kérdése és fél tűnik neki, aztán ugyanolyan sarazást kapok, mint a néném. 😔
2020. dec. 11. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!