Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy Michael...

Mennyibe kerül egy Michael Kors óra az Andrássy úton?

Figyelt kérdés

Megéri az árát?

Illetve akinek van ilyen órája megbánta, hogy megvette, vagy teljesen elégedett vele?


2020. dec. 14. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egészen véletlenül :-D nem jutott eszedbe, hogy a weboldalt megnézd?


[link]

2020. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Az egy túlárazott, kínai fos, proli csajoknak.


Gazdag, és menő csajok ilyeneket viselnek, mint például ez: [link]

2020. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

#2: kb. ugyanez a véleményem róla... :-D


Ha már valaki egy valag pénzt kiad óráért, akkor valami rendes órás cég termékét vegye!

2020. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kérdező,azzal legyél tisztában,hogy ezt a márkanevet az órákhoz csak egy kicsit is értő emberek semmibe nem nézik.Teljesen jogosan egyébként.Ha neked egy divatmárka értéktelen tucatórája kell a magyar viszonyokhoz képest drágán akkor persze megveheted ha neked ez tetszik.Csak ne gondold azt, hogy valami különlegességet viselsz majd a csuklódon.
2020. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen órám, 4 éve van meg, semmi baja, nagyon szeretem. Én is tisztában vagyok vele, hogy milyen véleménnyel vannak a márkáról, de évek óta megvan, semmi baja, és kinézetre meg egyszerűen ez a tökéletes óra számomra. Nekem megérte.
2020. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
2 db MK órám van, az egyik kb 6 éves, nincs semmi baja, tökéletesen néz ki még mindig, nagyon pontosan jár. 1 db karc van az üvegén, de az az én hibámból keletkezett. 80 ezer Ft volt. Van még 1, az kb 4 éves és akciósan vettem 60 ezerért. Ez is ugyanolyan mint újkorában. Proli csajok nem hiszem hogy 80 ezres órát hordanak, de ez részletkérdés. Ha tetszik, akkor nehogy random névtelen idegenek véleménye miatt ne vedd meg.:)
2020. dec. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!