Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan színésznők, akik termész...

Olyan színésznők, akik természetes állapotukban (tehát smink és kiegészítők nélkül) is szépek?

Figyelt kérdés
Mert elég sok olyan van, aki sminkkel nagyon dögös, aztán látni anélkül és egyenesen riasztó. De tuti vannak akik nem, tudtok ilyeneket mondani?

2020. dec. 16. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Hogy ki a szép, ki nem, az erősen ízlés kérdése.

Ha írok neveket, akiket képen (vagy szemtől szemben) láttam smink nélkül, biztosan lesz aki azt írja rá, hogy ronda, és más esetleges példája nekem/neked nem fog tetszeni.


Nézem a neten Sophia Lorent. Túl van a 80-on. Egy filmben, ami mostanában készült, olyan mint egy öreg gyári munkás. És nekem tetszik. Utána látom ugyanőt szép frizurával, kisminkelve, amit a fiának ad interjút, és borzalom. Pedig fiatalon szép volt. Civilben is, olyan szerepben is ahol szolgálót játszott, meg olyanban is, amiben dámát.


Nekem Liptai Claudia jobban tetszik az instán megosztott civil képein, mint műsorvezetés közben. Nekem szép, mert természetes. Vagy mit tudom én?

2020. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Én mondjuk olyan nő vagyok, aki viszonylag erősen sminkel, szóval körülbelül be tudom saccolni, ki hogy néz ki smink nélkül. Szóval nekem általában aki sminkkel szép, az smink nélkül is. Egyébként is az ilyen összehasonlítós cikkekbe mindig egy nagyon rosszul elkapott, előnytelen képet raknak a smink nélküli oldalra.


Csak, hogy konkrét példát is mondjak, akik számomra gyönyörűek smink nélkül is (vagy minimális sminkkel, ki tudja):


Gal Gadot [link]


Scarlett Johansson [link]


Emma Watson [link]


Emilia Clarke [link]


Krysten Ritter [link]



de holnap estig sorolhatnám. :)

2020. dec. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
2020. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Gal Gadot, Emma Watson, illetve nem teljesen színésznő, de Palvin Barbi.

Palvin szerintem a leggyönyörűbb lány smink nélkül akit valaha láttam.

2020. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!