Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen borotvát vegyek feleség...

Milyen borotvát vegyek feleségemnek ajándékba amivel lent is letudja kényelmesen borotválni? 25-30 ezerig.

Figyelt kérdés
2020. dec. 18. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Szeretne egyebkent borotvat? Vagy ez valami celzas lenne a reszedrol? Csak mert engem kiraz a hideg az ilyesmi ajandekoktol, de persze nem vagyunk egyformak.
2020. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
na jó, megkérdeztem messengeren, mert most munkába van ő is, hogy epilátort szeretne-e és küldött egy mérges fejet :)) az lenne a célzás részemről, vagy a gyanta. Bortovát használ, mert az nem fájdalmas és gondoltam vennék egy jobb minőségűt.
2020. dec. 18. 10:24
 3/12 A kérdező kommentje:
Mit vegyek akkor neki karácsonyra?
2020. dec. 18. 10:25
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Tőlünk kérdezed mire vágyik a feleséged? :D
2020. dec. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Hat nekem egy ferfi borotvam van egyebkent erre a celra, szerintem azok jobbak. A fejet szoktam csak cserelni, tehat nem eldobhatos, de nagyon max ilyen 7 ezer korul volt, nem hiszem, hogy ettol tobbet tudna egy dragabb darab. Elektromos borotvaval pedig sztm macerasabb, es nem is tudod teljesen lenyirni vele.

Azert vegyel neki valami normais ajandekot is, ne csak ezt.

2020. dec. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Igen, szerintem is jobbak férfi borotvák, de borotvát ne vegyél neki.


Ez olyan, mintha dezodort adnál, vagy láb sprét.

2020. dec. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

A lent termesztik majd learatják.

A feleségednek lenntre philipset ajánlanék az jól működik erre a célra is.

2020. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Ne vegyél neki borotvát és hasonló szőrtelenítő ketyerét. Ha vagyák rá, akkor vehetsz. De ez milyen már. Én b**nám vissza a páromnak:)
2020. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

En philips epilatort hasznalok mindenhova. Az intim terulet egeszere is.

Reszvetem a feleseged igenytelensege miatt.


Nezz villanofenyes lezeres szortelenitot. Az 4-5 evre megritkitja a szalakat. Ha tul draga,akkor borotva.

2020. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%
9-es, Bocs, de miert is lenne igenytelen? Azert, mert borotvat hasznal? Gratulalok, hasznos hozzaszolas volt. Remelem megengeded azert, hogy felnott emberek ugy szortelenitsenek, ahogy akarnak (vagy nem akarnak).
2020. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!