Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 176cm egy 16 éves lánynál?...

176cm egy 16 éves lánynál? Nőni fogok még? szerintetek is 1 óriás vagyok?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 09:52
A kérdező szavazást indított:
visszataszító ez a magasság, lánynál nem normális
nincs vele gond, egyszer majd sikerul megbekelnem vele
34 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem semmi gond a magasságoddal. Akkor sem, ha még nősz pár centit. Nekem bejönnek a magas lányok.

Ne félj magassarkú cipőt se hordani, a magasságod miatt. Magas lány hosszú lábakkal magassarkúban, vadító!!

2020. dec. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
nem vagy óriás, kifejezetten csinosak a magas, hosszúlábú lányok. én 178 centi vagyok, sok férfi imádja a magasságom. 16 éves koromban is ennyi voltam már, szerintem azóta nem nőttem és valószínű már te se fogsz, max 1-2 centit.
2020. dec. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon halas vagyok mindenkinek!! remelem igazatok van:)
2020. dec. 18. 11:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó ez a magasság, annyi még én is szívesen lennék, de 10centivel kisebbre sikerültem.:D
2020. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám 180 cm magas, hozzá karcsú modell alkat. 50 felett is nagyon csinos, sokan dícsérik. Apukám szereti magassarkúban látni.


Szerintem ki fogsz vele békülni, a magas lányok nagyon csinosak, kecsesek tudnak lenni.

2020. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom<3
2020. dec. 18. 11:51
 7/10 nemaRendőrség ***** válasza:
7%
Nekem alacsony vagy. Voltam már 180 alatti nővel, soha többet. Nagyon kényelmetlen, minden
2020. dec. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos szép vagy!Szeresd magad!

Én 180 cm magas vagyok, és 16 évesen utáltam. Most már szeretem.

1-2cm nőhetsz még, attól függ későn vagy korán érő vagy-e. Én 16 éves koromban is nőttem sokat, mert későn érő voltam.

2020. dec. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Te a magas, én a pici, szemmagasságban a cici :D
2020. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sweetilla ***** válasza:

Én is pont ennyi idős és ilyen magas vagyok mint te. Hidd el, nincs ebben semmi rossz, sőt, pont ugyanannyi előnnyel és hátránnyal jár, mintha alacsony lennél. Én nekem sosem volt problémám a magasságommal, de csak most kezdek rájönni, hogy mekkora értek is ez, hiszen a magasság és karcsúság (persze a karcsúság nem mindenre vonatkozik, nem akarok megsérteni senkit) a kész modellalkat, és ha társadalom nem a hosszú lábakat és úgy egyébként a magasságot tartaná szépnek, nem lenne a modellek nagy része 175 +.

Szerencsére sosem gúnyolta emiatt, de persze néhány bántó megjegyzést kaptam én is. Viszont ahogy teltek az évek, ez megváltozott, és az alacsony barátnőim sokszor mondják nekem, hogy bárcsak nekik is lehetne picit hosszabb a lábuk, vagy hogy szeretnének ők is magasabbak lenni, hogy elérjék a felső polcot a boltban.

2020. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!