Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg fogynom kéne vagy...

Tényleg fogynom kéne vagy egyszerűen bunkók?

Figyelt kérdés
164 cm vagyok és 50 kiló. Online suli mellett tényleg hiztam, régen kb 43 kg körül voltam viszont akkor alig ettem. Tiszta csontos voltam, lapos volt a fenekem. Jelenleg 34-es a ruhaméretem és szerintem sokkal jobban nézek ki, van fenekem és az arcom is szebb lett, hogy több rajta a zsír. Ma voltunk rokonoknál és mindneki engem szapult hogy meghíztam. Sírni van kedvem, nem is ettem ma semmit, nem láttam magam kövétnek eddig de most legszívesebben 1 hétig nem ennék....miért ilyenek az emebrek?

2020. dec. 21. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy kell fogynod.
2020. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell fogynod.

Biztosan nagyon szép vagy, amit ezek a mérgező emberek nehezen viselnek el.

2020. dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lena7 ***** válasza:
77%

Lehet, hogy nem bántásnak szánták, "csak" megjegyzésnek.

Ha régen láttak már, akkor ez megeshet.


(Nekem is megszokták jegyezni ha fogyok/ha hízok, teljesen átlagos súlyom van, csak ugye nem sűrűn látnak)


(Abban az esetben ha tényleg lekezően mondták, akkor pedig csak féltékenyek az alakodra.🤷‍♀️

Ne törődj velük)


Szerintem most tökéletes a súlyod, biztos nagyon szép lehetsz 😄


Nyugottan egyél, nem kell semennyit fogynod. Az a lényeg, hogy így jobban érzed magad.

Ha pedig lenne rajtad felesleg (amit kötve hiszek, teljesen jó súlyod van), akkor azt is lelehetne adni szépen lassan, nem pedig koplalással.


Én amondó vagyok, hogy nyugodj meg, igyál meg egy bögre teát/kakaót es egyél meg valami finomat, ne feküdj le üres hassal.

2020. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy kövér egyáltalán, pont ideális a súlyod, sőt szerintem még pár kiló elférne rajtad.

☺️

2020. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Nincs olyan, hogy fogyni kéne.

Csak akkor kell fogynod, ha te fogyni szeretné, nem más dönti el.

2020. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Én 165 cm vagyok és 110 kg. Nekem kell fogynom.
2020. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapnintatlanok és bunkók. Ezekkel az adatokkal tuti nem vagy kövér, de még csak túlsúlyos sem. Szépnek látod magad, ez a lényeg. :)
2020. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A magasságodhoz most tökéletes a súlyod. A 43 kg, meg iszonyatosan kevés. Eszedbe ne jusson fogyni. Sz..rd le a többiek véleményét.
2020. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Ne foglalkozz velük, csak bunkók.

Ehhez a magassághoz még hízhatsz is :)

2020. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
84%

Dehogy kell, ugyanilyen magas vagyok és bár én lennék 50 kiló :D

A megjegyzéseket meg engedd el, sokan nem tudják megfelelően kifejezni magukat. Nekem amikor baleset miatt kb. elfogytak az izmaim, 37 kiló voltam, utána sok sok edzéssel visszajöttem 45-re és többen közölték, hogy "most kövérebb vagyok". Holott most is annyi lehet rajtam a háj mint egy hízott szúnyogon :D szóval lehet hogy azt akarják mondani hogy többnek nézel ki csak ilyen hülyén jön ki.

2020. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!