Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szép Anime rajzaim...

Nagyon szép Anime rajzaim vannak,Divatos ruhák,hol tudom ezeket eladni?

Figyelt kérdés
Várom a választ

2020. dec. 22. 13:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval Divattervezéssel is foglalkozom,ruháim egyediek,hibátlanok🥰
2020. dec. 22. 13:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy művész azt képes mondani a műveiről, hogy hibátlanok, akkor garantáltan meg sem közelítik tökéletességet.
2020. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
3%
Nem azt mondta, hogy hibátlan, hanem azt, hogy nagyon szép. Van különbség. Ha pedig úgy áll hozzá, hogy "Hát próbálgatom, de nem jó még igazán. Lenne még hova fejlődnöm. Én is látom, hogy sok a hiba benne", akkor nincs az az Isten, hogy el tudja valaha adni. Te megvennél egy olyan ruhát, ami még a megtervezője szerint se jó?
2020. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
3-mas, de írta. Pontosabban azt írta, hogy a ruhái egyediek és hibátlanok. Ezt pedig egy művész sem mondja a saját műveiről.
2020. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom magam művésznek, csupán festegetek mikor kedvem tartja... Divattervezői szakra akartam jelentkezni, csak sajnos beállt a vírus s nem volt rá lehetőségem utazni mivel nem Magyarországon élek... Adtam már el rajzokat, s láttam nagyon élethű művelet másoktól is, akik számomra tényleg csodásan festenek, ők még is azt mondják, van még mit fejlődni...aki anime rajzokat akar eladni és hibátlannak mondja a ruhaterveit az szerintem kissé egoista. A művészek soha nem beképzeltek... Aki az, az nem érti igazán a művészet lényegét. Hibátlan művek nincsenek, csak egyediek és precízen kivitelezettek...
2020. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

"Hibátlan művek nincsenek, csak egyediek és precízen kivitelezettek..."

áhh ez a mondat nagyon jol össze lett rakva, és egyet is értek

2020. dec. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!