Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pupillatágító szemcseppet...

Pupillatágító szemcseppet lehet vény nélkül kapni?

Figyelt kérdés
és káros lehet a szememre ha hetente 2-3 használom??
2010. aug. 12. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az mire jó?:O
2010. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
háát... tág lesz a pupillád, de utánaolvastam, aztmondják h homályosan látunk utána... és ha csak 1 cseppet cseppentek akkoris homályos lesz a látásom?
2010. aug. 12. 22:27
 3/11 anonim válasza:
most azon gondolkodom hogy milyen kábszertől lesz szűk a pupilla :D
2010. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát ha volt már olyan szemészeti vizsgálatod, amikor ezt a szemedbe csöppentették, akkor nem akarnád magadtól... szemésznél kérdezz rá. esetleg patikában...
2010. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
De a pupilla attól tágul ki, ha sötét van (több fény jut be rajta), és ha te fényes nappal kitágult pupillákkal mászkálsz,vagy tönkreteszed a látásod, vagy azt hiszik füvezel.
2010. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
miért akarod ezt?:O
2010. aug. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem betegség miatt kellett most a pupillatágító.Igen, a fényre nagyon érzékeny lesz ezért nappal napszemüveg kell és közelre homályosan fogsz látni.Nagyon idegesítő mikor az egyik szemeddel jól látsz a másikkal meg homályosan.Am nekem Humapent-et írtak fel.A sötét szeműeknek általában több csepp kell, hogy kitáguljon a pupilla.De szerintem nem jó ezzel szórakozni.
2010. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha kezdődő zöldhályogod lenne valamilyen okból, és úgy használnál ilyen cseppet, akkor megvakulsz...
2010. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

miért akarod? :O amikor nekem szemészeten kitágították azt mondtam hogy végem van, mert annyira idegesített, hogy homályosan látok. na de amikor mentem haza akkor természetesen hétágra sütött a nap, szóval alig láttam pluszba görcsölt a fejem az erős fénytől.

szóval még mindig nem értem miért akarod :O

2010. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Alex20 válasza:
Nem tudom, hogy lehet-e káros, és azt sem hinném, hogy vény nélkül lehet kapni. De tényleg nagyon idegesítő, hogy homályosan látsz, vakít a fény és ez a legrosszabb.. Pl. zebrán sem tudsz átmenni nyáron ha süt a nap, meg fénylenek a kocsik, csak kísérővel. Nekem úgy csinálták, hogy 3-szor cseppentettek, 20 percenként. Nem jó dolog.. Minek ezzel vacakolni?
2011. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!