Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Polygél szettről tapasztalat?

Polygél szettről tapasztalat?

Figyelt kérdés
Olyané aki tényleg próbálta. Van benne 1 acrylgél,spatula,ecset,reszelő,uvlámpa, tipek. Tudom h hiányzik belőle a folyadék ami az acrylzseléhez kell ezt rendeltem már pluszba top,és base coat-ot is. A videó nem mutatja,de fel kel reszelni előtte a sajátkörmöt,primer/prep is kell előtte? Illetve ha átlátszó az acryl,és gel lakkot tennék rá előtte meg kell reszelni a felüleltét? Mivel hamar megunom a színét nem baj ha 1-2hétig szép csak. Az lenne a lényeg h ne jöjjön le egy mosogatás után mint a hagyományos lakk. Bármilyen tipp jól jön a használatához.

2020. dec. 26. 23:30
 1/6 anonim válasza:
0%
Nekem 1 hete érkezett meg, a lámpa benne kb semmit nem ér. 6x raktam be 30 másodpercre még mindig ragadós volt a felülete és másnap leesett egy éjszaka még 2 és akkor megelégedtem és leszedtem az összeset. Illetve nincsenek nagyon széles ujjaim, de a gyűrűs ujjam és a hüvelyk ujjamnál nem volt elég széles a tip. Szóval összességében én nem venném meg még egyszer.
2020. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Prep utana primer kell.


Lampazas utan ragados a felulet ,bar megkemenedett. A sablon alatti felulet nem ragad 1-2 perc ledlampazas utan. Megfelelo lampaval. Cn lampam van boltbol.


A poligel ala nem tehetsz gellakkot.

Max a poligelre tdhetsz gellakkot. Utana fenyzsele.

2020. dec. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#1, a lámpának semmi baja! A zselét fixálni kell köttetés után, ezzel távolítod el a kicsapódott ragacsos réteget. Bár ha ennyit se tudsz, inkább hagyd a fracba az egészet.
2020. dec. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Van itthon rendes lámpám, de ha fixálni kell akkor nem a lámpa a baj. Itt olvastam valahol,hogy fixálásra a körömlakk lemosó is jó. EZ IGAZ?Acetonmentes a jó? A polygélre tenném a gél lakkot.
2020. dec. 27. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Három hete rendeltem egy polygel szettet. Elsőre amikor próbáltam éreztem, hogy kihajítom mindjárt az ablakon az egészet. Nagy nehezen felraktam, de még aznap lejött az egész. Majdnem az egész tubust elhasználtam, mire rendesen megcsináltam pár nappal ezelőtt. A körmödet nagyon le kell reszelni, semmi ne maradjon a felső rétegből, mert hanem lejön az egész polygel. Tegnap voltam professzionális körmös üzletben, megkérdeztem, semmi nem kell a gél alá, csak jól le kell tisztítani. Remélem tudtam segíteni
2021. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az enyém még nem jött meg,de 3lépéses géllakkot csináltam magamnak,az jól sikerült csak sajátkörömre,nem jön le nem levegős.Nagyon kíváncsi leszek,gondotam h nem olyan könnyű mint a videóban.!
2021. jan. 23. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!