Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a waxx.me oldalról? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Gyantát szeretnék rendelni tőlük,de nem igazán találtam véleményeket.

2021. jan. 4. 13:14
 1/4 anonim válasza:
87%
Szia, én kedden rendeltem és ma meg is jött. A melegítő gépet rendeltem, és hozzá két doboz gyöngyöt. Ki is próbáltam és nagyon jól működik :) az egy kivetnivaló az, hogy nagyon pici spatulát adnak hozzá és nagy felületre nem tudom vele felkenni a gyantát. Az elején gyakorolni kell, rájönni milyen melegnek kell lenni a gyantának, hogy kenjük fel stb de szerintem megéri beruházni rá.
2021. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
89%
Update: másnapra úgy begyulladt tőle a lábam, hogy alig bírok még most is ráállni...
2021. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
43%
Szia! Én már 2 hónapja használom és teljesen meg vagyok elégedve vele. A gyantához tényleg kis spatulát adnak de ezen kívül szerintem otthoni használatra tökéletes.
2021. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Én 2-3 hete rendeltem. Borzasztó....Semmit nem szedett ki, egy ócska szar!Nem ajánlom senkinek
2021. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!