Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gél lakk és az épített körmök...

Gél lakk és az épített körmök között mi a különbség?

Figyelt kérdés

Nekem eddig mindig csak gél lakkom volt. Nagyon erős a körmöm ezért mindig csak saját körmöm volt mert ha hosszú is volt nem tört le soha. Viszont egyszerűen gél lakkokban tényleg ennyire nincs választék ? Csak a sima színek? Azért kérdezem, mert nagyon tetszenek a következő körmök :

[link]


[link]


Vagy bármi ami ezekhez hasonlít. De nyilván a körmösöm ilyeneket nem tud elkészíteni, váltani is fogok ( de nem ez a lényeg ).

Viszont nem értek az ilyenekhez és nem tudom ezeket hogyan lehet elkészíteni? Milyen módszerrel? Nyilván építettek ezek mind, de ilyet hogy átmenetes legyen vagy ilyen extra jól nézzen ki mit használnak? Zselét ?

Volt már egyszer épített körmöm ( sajnos nem szakképzett ember csinálna és nagyon tönkre vágta a körmöm utána, konkrétan papír vékonyságú lett és egy hét alatt leesett.)

Ha rendes műkörmös csinálja nem lehet ilyen baja a körmömnek ugye ?



2021. jan. 6. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem géllakkom van, azt is lehet mintásra csinálni, ilyen csillogó sok pont nem volt még, de márványminta pl igen.
2021. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A másodikat nem lehet ilyenre megoldani géllakkal. A géllakk egy tartós lakkozás. A saját körmön dolgozunk vele.

Az első köröm megoldható, de nem ilyen hosszban.

2021. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2- es és akkor ezeket zselével készítik( legalábbis a másodikat )?
2021. jan. 7. 08:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Zselével, porcelánnal, acrylgellel. Mindhárom alapanyaggal meg lehet oldani.
2021. jan. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A 2.-nál inkább a mutatóujjon lévő mintát nem lehet gél lakkból, önmagában azt meg lehet, hogy húz lilát és tesz bele port/fóliát/törtkagylót. Babyboomer (vagy ombre) körmöket is lehet gél lakkból, akár húz egy körömágyhoz hasonló színű gél lakkot és art gellel ombre stick segítségével belenyomkodja a színt a végére.

Az első képen lévő majdnem ugyanez, csak ott nem színt nyomkod bele, csupán csillámport tesz a gél lakk tetejére.

Ha ilyet nem tud a körmösöd, tényleg jól döntöttél, hogy váltasz. 😀

2021. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A körmösöm csak egyszínű körmöket tud + van pár csillogós színe. Illetve minimálisan tud rajzolni bele kis mintákat. Nekem ez a választék 4000 forintért kevés. Inkább fizetek többet, de akkor már több választékkal, mert ez a kevés nem ér meg nekem 4000 Ft - ot.
2021. jan. 10. 15:03
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Kérdező, abszolút igazad van!

4000-ért kevés nála a felhozatal.

Nekem személy szerint a 4 ezer is sok, gél lakkért. Én erősítéssel csinálom ennyiért. Megkérdezhetem, hogy vidék vagy Budapest?

2021. jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Persze, vidékről van szó.

Örülök, hogy akkor más is egyetért a döntésemmel és hogy más is hasonlóan látja ezt a helyzetet.

2021. jan. 11. 08:14
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hű, én is vidéken dolgozom, nálam az erősített gél lakk kerül ennyibe, "sima" gél lakk kevesebb. Ráadásul 4000-ért siralmas ez a felhozatal, hogy alig készít valamit a vendégeknek... 😣

Tényleg jól döntöttél a körmös váltása mellett. 😃

2021. jan. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!