Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc dezodorotok...

Melyik a kedvenc dezodorotok csajok?

Figyelt kérdés
Mindig is válogatós voltam illatok körében és szeretnék most egy illatnál maradni. Olyan dezodor kellene ami jó sokáig érezhető és finom, kellemes és nőies illata van de mégsem bódító és tömény. Vannak ezek a gyümölcsös, hawaii, pink passion fa dezodorok amik nekem elég édeskések és nem maradnak meg sokáig. Meg jobban izzadok ezektől bár nem hiszem hogy emiatt de izzadtságot nem állít meg sokszor :D. Milyen dezodorotok van most vagy mit ajánlotok? Meg melyik boltokban szoktatok dezodort vásárolni? Meg szoktátok őket szagolni előtte titokban? Egyszer ránk szóltak, hogy ne fújkáljuk őket ki pedig nélküle alig ha lehet néha érezni az illatokat :D. Neten mennyire érdemes látatlanban venni?

2021. jan. 8. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Dove dezodort használok. Körtés a kedvencem, ha az nincs, akkor uborkás, ha az se, akkor ásványos (Mineral Touch vagy valami ilyesmi a neve) , esetleg almás-fahéjas jön szóba.

Eleinte megszagoltam őket, mikor még nem tudtam, mit használjak, de, mivel beválltak és a körtés-aloés szinte "védjegyem" lett, így már nem fújogatom ki őket. Végülis valahol jogos, hogy rátok szólnak, ha mindenki kifújná, egy idő után a semmit adnák el, aztán jönnének a panaszos levelek, amiben szidnák a boltot.😅

Általában Róra Marketből szerzem be, de néha drogériákban is adják jó áron, nagyon ritkán, ha leakciózzák, akkor Interspar/Tesco/Auchan közül valamelyikből (általában Interspar) is veszek.

Netről nem tudom, érdemes-e. Attól függ mennyire drága. Én ilyen 1000+ forintokat biztos nem adnék ki érte.

Vannak ilyen kis korong alakú dobozban kenhetős krémdeok, ha szerencsés vagy (nem úgy, mint én, aki úgy meg tud izzadni, mint aki zuhanyzóból jött ki), akkor vehetsz akár olyat is, az tartós, elvileg nem izzad tőle a hónaljad, és környezetbarát (nem termelsz vele annyi szemetet). Számomra ez sajnos nem létező lehetőség, nagyon izzadok, és ezek az alumíniumsó mentes meg bio dezodorok semmit sem érnek, csak a klasszikus fújós dezodorok.

2021. jan. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a Dove dezodorok a kedvenceim. Azon belül is a kakaós és a powder soft.

Tulajdonképpen akárhol lehet dezodort venni, mert mindenhol "látatlanban" veszed. Kifújkálni nem szoktam. Sajnos(?) a dezodorokhoz nincs teszter, a kifújkálás meg azért problémás, mert senki nem örülne neki, ha egy félig elhasznált dezodort venne meg. Ugye ha naponta 10 ember így gondolkozik, akkor már oda a dezodor fele.

2021. jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem szinte semmi nem használ,kivéve ezt a kettőt:


[link]


[link]


a rózsaszín változat nem jött be, a lilát és a kéket pedig még nem próbáltam .

2021. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!