Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet Reebok cipőt kapni?...

Hol lehet Reebok cipőt kapni? Kinéztem egyet,de csak online tudom megvenni,úgy meg nem merem. Fel akarok egyet próbálni.

Figyelt kérdés
A méret összehasonlító az aboutyoun ,sokkal kisebbet ajánl mint a jelenlegi adidasom.
2021. jan. 16. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen meretet hordasz adidasbol es mit javasol az abput you?
2021. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
43 1/3 de ugyanabból a típusból van 42 3/4 es is. Ez egy adidas original continental 80 . De az aboutyou 40 körülit ajánl.
2021. jan. 16. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Talphosszat nem ir esetleg a Reebokra? Mert ugy konnyu lenne, az mindig ugyanannyi markatol fuggetlenul.
2021. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A classic club 85 néztem a Reebokból.
2021. jan. 16. 21:34
 5/9 A kérdező kommentje:
De ír,és ott is kisebbre jön ki a méret. Na de 2 számmal? Hihetetlen. Az a baj ,hogy reebokot nem nagyon látok sehol sem ,hogy árulnának. Bezzeg amikor 15 évesen még 1993 ban ,mindenhol lehetett kapni,mert az volt a menő. Amúgy most újra ezek mennek. Adidasba is Nike ba is amiket huszon éve hordtunk. Lassan a Buffalo is újra divat lesz. De szerettem 😉
2021. jan. 16. 21:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy a Club 85-ből 2 számmal kisebb kelljen, mint Adidasból. Amiből amúgy 42 3/4 szerintem nincs, csak 42 2/3 :D Hm, a Buffalo! Közel sem lesz akkora divat, mint akkor. Akkor iszonyatos nagy divat volt, ma meg iszonyatosan nem értik meg ezt a fajta cipőt.
2021. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3 Buffalom is volt 😀 jó de akkor a techno partyk kelléke volt. 18 éves a lányom és amikor mutatok róla képet,leundorítozza.Igaz apám is azt mondta. Mi ez fiam síbakancs? Pedig gyönyörű volt.
2021. jan. 16. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat azert Pesten eleg sok buffalo stilusu cipoben jarkalo csajt lehet latni. Fokent azok hordjak, akiknrk kicsit extremebb a stilusuk...ez a billie eilish style
2021. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igaz ,látok én is,de közel se olyanok mint a 90's évek végén. Azok baromi jó színűek voltak. De igaz amit mondasz. Végre jól öltöztek a csajok,erre most ez az over size lett a divat. 🤔🤮
2021. jan. 16. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!