Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök, ezt hogyan oldjam...

Műkörmösök, ezt hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A problémám a következő, van egy vendégem, aki széles ujjakkal rendelkezik, a köröm is széles rajtuk, nem az a tipikus női kecses köröm van neki. Ő mindig balerina formát kér, meg is építem neki, de elégedetlenkedik, mert nem szűkűl be eléggé a vége, főleg a hüvelykujjon, az a legszélesebb...

Próbáltam neki jobban keskenyebbre reszelni, de akkor kireszeltem a sarokpontnál az anyagot. Hiába mondtam, hogy neki széles a körme, ha a sarokpontnál nem reszelem ki az anyagot és úgy szűkítem, akkor egyszerűen nem szép, hiszen a saját körme szélességén nem tudok változtatni és az úgy nem szép, hogy a saját körménél full széles, de a vége összeszűkűl, amennyire ő szeretné...

Hogyan tudnám ezt megreszelni? Létezik, hogy túl széles körmökhöz ez a forma túlságosan szűkítve nem működik?



2021. jan. 17. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet szűkíteni, de nem lesz szép. Ha nem szeretne más formát ki lehetne próbálni azt is, hogy hosszabb körmöt építesz neki. Egy L méretnél már elég a hossz ahhoz hogy egy vastag körömnél is szépen lehessen szűkíteni.
2021. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen, ezt kihagytam a kérdésből, az illető S-M közötti méretet szokott kérni. Persze ragaszkodik ehhez a hosszhoz, ehhez a minél inkább szűkülő formához, az alapból széles körmére és fintorog, ha nem olyan lett, amit elképzelt, hiába mondom el neki szakmailag, hogy ilyen kisebb méretbe ezt nem lehet szépen kivitelezni...😖
2021. jan. 17. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajlítod a körmöt neki?
2021. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktam. A sablont szűkítem.
2021. jan. 17. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg hajlítani.
2021. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!