Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lényegében nekem akkor van...

Lényegében nekem akkor van konkrét öltözködési stílusom vagy csak egybe dobálok dolgokat? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fura kérdés,nem hittem volna,hogy valaha felteszek bárhova ilyen kérdés,még azt sem,hogy magamnak,de itt vagyok. Na, öhm azt hiszem leírom milyen ruhákat hordok,haj,ékszerek és ha valakinek van ötlete mondja már meg hova tartozom xdd.Igen ennyire utatkozok

-feketére festett haj,oldalt rövid,felül bal oldalra csapva kb orr alá ér egy tincs,nem emos,de olyan majdnemxd,feket,szürkés fejkendő

-fekete 10 milis fültágító mindkét fülben,fém színű orrkarika bal oldalt,sima kozepes szemű nyaklánc,basic 2008 emos penge medallal,mert csak azt találtam

-fekete kabát,szürke bő pulcsi,fekete bő pólók vagy ujjatlan,fekete koptatott,szakadt farmer,fekete sima bakancs (nem acélbetétes)

Na izé fogalmam sincs ez hova tartozikxd. Ha van valakinek ötlete segíthetne


2021. jan. 18. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Soha nem lesz baratod.
2021. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom elso. 3 eves kapcsolatban elek egy velem egy stilusu sraccal. sok sikert hogy te is talalj magadnak valakit kedves❤
2021. jan. 19. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok híve a stílusokba, kategóriákba sorolgatásnak, szerintem az a stílusod, amiben jól érzed magad és amiről úgy gondolod, kifejezi a te személyiségedet. Nekem amúgy tetszik az, ahogy a leírásod alapján öltözködsz, összeszedett és passzolnak a színek. Nincs vele baj ^.^
2021. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!