Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol és mivel érdemes elkezdeni...

Hol és mivel érdemes elkezdeni a körmözést?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak és a családnak műkörmöt és géllakot csinálni. Tudtok ajánlani kezdő csomagot, megbízható oktató oldalakat, videókat?

2021. jan. 19. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Tanfolyamon
2021. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Én magamtól tanultam (15 éves voltam), nem kellett tanfolyam. Youtube videókból tanultam, most fejből nem tudok ilyen oldalakat sajnos. De nyugodtan kérdezz és segítek! :)

Egyébként én a Niiza termékeit szoktam használni

2021. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 21. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Felesleges a tanfolyam ha csak magadnak akarod csinálgatni és meg tudod tanulni egyedül. Nagyon sokan maguktól tanulnak
2021. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
58%

Szia! Ha nem profin akarod megcsinálni, csak egy tartós manikűrt szeretnél, akkor egyáltalán nem bonyolult a dolog. :) A legegyszerűbb, ha használtan veszel egy lámpát (pl fb marketplace-en) pár ezerért, majd elmész egy körmös standhoz, ahol segítenek majd, hogy milyen termékekre lesz szükséged. (Amúgy egy alapozó folyadékra, egy színre, és egy fedőlakkra. Minden további termék azt fogja elősegíteni, hogy minél tartósabb legyen a körmöd, de ezek nélkül is lehet géllakkozni. Én pl a Crystal Nails-nél vettem termékeket (előtte használtan vettem egy ebay-es szettet), és ott ajánlottak egy +primert és plusz alap lakkot, amiket utólag nem vettem volna meg).

Előtte szépen manikűrözz, nyomkodd fel és távolítsd a körömre nőtt bőrt egy kaparóval, vagy folyadékkal, majd töröld át lemosóval. Ezután alap folyadékot kenj rá, amilyet ajánlanak, majd a színt, amit szeretnél (ezt kell lámpázni), majd a fedőlakkot (ezt is). És tádá kész vagy. Amúgy a Crystal Nailsnek van fent sok magyar videója yt-on. :)

2021. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!