Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök! Hogy kell használn...

Műkörmösök! Hogy kell használni? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

[link]



Szeretnék magamnak körmöt csinálni

Ezt néztem ki viszont semmilyen tapasztalatom nincs hogy ezen kívül mikre lenne szükségem egy komplett egyszerű körömhöz

Tudnátok segíteni? Illetve ami ezen kívül kell abból konkrét terméket ami tényleg jó de nem egy vagyon? Esetleg valaki vett már ilyen szettet?



2021. jan. 20. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Ez a technika gyakorlott szakembereknek sem mindig megy. Nem mindegy, hogy mennyi anyagot használsz, mennyire nyomod rá a tipet, mekkora a tip...
2021. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Ez akkora kamu, lehúzás, hogy csak na...

Legalább ha körmös oldalról rendelnél...

Szóval ha ezt megrendeled, nagyjából minden kell hozzá, mert amik ebben vannak, nem sokat érnek.

2021. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Szia! Én nem vagyok manikűrös, viszont polygelt használok. Elsősorban nagyon sok féle reszelő kell, durvább, finoabb és bufferek. Én az ilyesmit a DMből vásároltam meg, a s.he termékeiket nagyon ajánlom. Valamint kell folyadék amivel formázható a gél. Cleanser is jó . Szintén beszerezhető a DM ben, az említett reszelők mellett. Ezek a lépések:

1: Reszeld le a körmödet, de úgy hogy a felső rétegből semmi ne maradjon.

2: töröld le a reszelt felületet körömlakk lemosóval.

3: válaszd ki a megfelelő méretű tipeket, majd egyenletesen kend el benne a gélt

4: Helyezd a körmödre a tipet. (gyakran megesik, hogy a tip egyszerűen levalik a gélről, ehhez kell egy speciel erre való csipesz.)

5: Vedd le óvatosan a tipet, nehogy letörd a körmöd.(a polygel ha mégszaradt akkor is ragad, ez nagyon megtévesztő tud lenni, mert azt hiszed hogy nincs megszáradva, és még vagy fél óráig lampazol.), majd a megszaradt körömre, rakj még egy kis gélt, és ecsettel egyenlítgest ki mindenhol, mert ha olyan vékonyan hagyod, ahogy levetted a tipet róla, pár óra (ha szerencséd van pár nap) múlva el is búcsúzhatsz tőle, mert vagy letörik, vagy leesik. Aztán mehet rá akármilyen lakk.

Remélem tudtam segíteni.

U.I. Ha a körmös cuccokból kifogy ajánlom a pearl nails márkát, ha szerencséd van kapsz üzletet ott ahol laksz, ha nem akkor rendelsz. Szerintem az egyik legjobb ilyen géles márka.

2021. jan. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Miért is lett lepontozva a válaszom, amikor én részletesen leírtam, hogy mi kell hozzá, és hogy mikre lehet számítani?
2021. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Talán mert szakmai szemmel nézve, amit írtál, nem helyes.
2021. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De akkor hogy helyes?
2021. jan. 24. 14:58
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

: Reszeld le a körmödet, de úgy hogy a felső rétegből semmi ne maradjon.


Ha így csinálod, hamarosan nem marad körmöd...


2: töröld le a reszelt felületet körömlakk lemosóval.


A lakklemosó nem erre való, előkészítő folyadékot kell használni. Prepet és primert.

A többi hibádat nem is részletezem...

2021. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Na most gondolom, a kérdező nem szakmai szemmel nézi, csak megszeretné csinálni viszonylag rendesen a körmeit. Magának még egy sok éve ezzel foglalkozó manikűrös se tökéletes szakmai pontosságal csinálja meg a körmeit, mert egyszerűen nem lehet. Nem hogy egy kezdő. Ha profin akarná megcsinalni, és komolyan akarna ezzel foglalkozni elmenne tanfolyamra. A körmösöket hiába kérdezi mert hiába írnák le, hogy ők hogy csinálják, mert egyszerűen egy kezdő nem tud velük mit kezdeni, mert ahhoz, hogy ezt profin megtudja csinálni úgy, hogy megfeleljen a szakmának, a mininimum egy tanfolyam, ami nem éri meg, ha nem akar ezzel dolgozni. Én leírtam, hogy mint kezdő, mire számíthat és mi kell. Mert ha tartósat akar csinálni akkor nem elég azt csinálni, amit egy pár másodperces videóban mutatnak.
2021. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Én egy Pearl Nails üzletben dolgozom, és a nálunk kapható Polygel alá nem kell se primer se prep. Nem kell összekeverni a rendes UV géllel a Polygelt.
2021. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Használom a pearl polyt. Hidd el, nem árt alá a prep és a primer...
2021. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!