Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan Döntsem el mi az én...

Hogyan Döntsem el mi az én súly csoportom? Hogy milyen lányoknál próbálkozak

Figyelt kérdés

Sokszor szemezgetek szép lányokal de ez szerintem nem számit jelnek ,hogy szemezgetünk mert mi van ha csak nézeget de nem akar tőlem semmit ☝️🤷🏻‍♂️


A másik az nem igazán tudom eldönteni ,hogy helyes vagyok vagy ronda vagy csak szimplán átlagos


És így ez által nem tudom ,hogy milyen lányoknál probálkozak be

Tudom ,hogy mindenkinek más az ideálja de egy szép lánynak nem fogg tetszeni egy ismeretlen átlagos fiú max úgy ha már ismerik egymást és beszélő viszonyban vannak



2021. jan. 27. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szépség valóban relatív, eldönteni ezt így konkrétan nem tudod. Próbálkozz más-más kaliberű lányoknál és meglátod, hogy hol jársz szerencsével.
2021. jan. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval mennyek oda barmilyen lányhoz aki meg tetszik?(nincsen olyan nagy igényem egy lány irant)
2021. jan. 27. 00:57
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Akkor meg minek ha nincs igényed rá?
2021. jan. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

En azt úgy értetem nem mennek oda barmilyen lányhoz pl ilyen lanyhoz: [link]


Mert ennel tudom jól hogy nincsen eselyem ő tul tesz annál a lányoknál kikel szemezgetni szoktam

2021. jan. 27. 01:22
 5/9 A kérdező kommentje:
2021. jan. 27. 01:23
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

Amit linkeltél nem nagy cucc. Ilyen még nekünk is lehet.


Na ez az amihez kevesek vagyok: [link] és


[link] plusz


[link] and


[link]

2021. jan. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Mutass egy kepet magadrol es megmondom, hogy hol a hatar :)

L19

2021. jan. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Annál kell próbálkozni, akihez vonzódsz. Ennyi.

Mindenféle kategóriákba, ligákba, csoportokba sorolás orbitális baromság, és ezzel pont te gördítesz magad elé teljesen felesleges akadályokat.

Tudod, soha nem gondoltam magam valami hű, de jó pasinak. Oké, azért egy Belphegornak sem, de tiniként álmaimban sem gondoltam volna, hogy valaha olyan nő szóba áll velem, aki azért a nagy többség szerint 10/10-es. És nem is mondom, hogy én lennék a legnagyobb nőfaló, de ettől függetlenül 3 évig kapcsolatban voltam egy olyan nővel, akire azért tekintélyesen sokan csorgatták a nyálukat. És ez nem csak egyszeri eset volt.

A másik dolog, hogy kinek mi a szép. Ez nem egy egzakt, egyértelmű mértékegység.

2021. jan. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
91%

Sziaa,szerintem ne becsüld magad alá,mivel egy szép lánynak is tetszhet egy átlagosnak mondható fiú. Mivel mindenkinek más a szép,ezért lehet,hogy valaki helyesnek tart valaki pedig csak átlagosnak. Ha tetszik valaki,akkor próbálkozz nyugodtan. Legalább nem volt benned az,hogy meg sem próbáltad.:)

16/L

2021. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!