Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen nyakláncot vegyek a...

Milyen nyakláncot vegyek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok tudni kell rólam nem vagyok világ gazdag ember. 😐

Hamarosan Valentin nap de találok sehol szép de még is olcsót. A max ár amit költeni tudnék szállítással együtt az 4000 forint talán.. Tudom nagyon szegényes, de szeretném meg lepni. Hol tudnák venni?



2021. jan. 29. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Hát, szerinten nagyon sok szép nyaklánc van. :-)

Bizsu-s boltban nézelődjél. Ott vannak mindenféle árkategóriájú ékszerek.

Ha viszont a netről vásárolnál, akkor pl ez nagyon szép nyaklánc:

[link]

De amúgy, milyen a barátnőd? Szerény, vagy magabiztosabb típus? Ezt azért kérdezem, mert így könnyebb a hozzá illő ékszert kiválasztanod. :-)

2021. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Vegyél szerintem inkább plüssmackót, csokival. Esetleg rózsát ha belefér az árba. Sokkal többet kap majd és nem fogja rajta látni, hogy “olcsó vacak” bocsi ha ezt most leírtam. Én anno 20 ezerért vettem fülbevalót az exemnek amit egyszer sem hordott és felpróbáláskor letört az egyik tűje (tudod amit bedugsz a füledbe)


Vaaagy szív formájú üveget csináltatsz, amin rá van írva egy tetszőleges szöveg (te választod ki pl: szeretlek)


4ezerért inkább műanyagot vagy értéktelen ékszereket kapsz sajnos

2021. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Azért érdemes megfigyelned, hogy jelenleg milyen típusú ékszereket hord a barátnőd. Engem pl. már 12 évesen is nagyon taszítottak a szívecskés dolgok, tehát a világból ki lehetett volna kergetni egy olyannal, mint amit az első linkelt, hiába szép úgy egyébként. Szereti a színes, feltűnőbb dolgokat? Vagy az apróbb, visszafogottabb, kifinomult stílus áll hozzá közel? Milyen stílus illene az öltözködéséhez, egyéb kiegészítőihez? Van esetleg valami, amit nagyon szeret? (pl. kutyák, hajók, könyvek, zene stb - akkor lehet olyan emblémás láncot keresni)
2021. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3asnak igaza van. Én sem egy szives követ várnék hanem valamit ami tükrözi a személyisegem
2021. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom, én sem szeretem a szíves vagy végtelen jeles ékszereket. Ha nem ismered a barátnőd stílusát, akkor inkább ne nyakláncot vegyél neki.


Esetleg ami még eszembe jutott, hogy ha van pl. kedvenc gyűrűje, vagy karkötője, vehetsz ahhoz tartozó nyakláncot, annak nagy valószínűséggel örülne.

2021. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ebben az árkategóriában elég nehéz szép ékszert találni. A legtöbb sajnos nagyon "gatyi", az ezüstre színezettekről hamar lepattog a festék és fekete lesz és sokszor kb. 3 nap után leszakad az ember nyakából, így nem éppen praktikus, mert lehetetlen rájuk annyira vigyázni és szépen tartani. Illetve, ahogy előttem is írták, ha nem ismered pontosan a barátnőd ízlését ilyen téren, akkor nagyon nehéz kiválasztani a megfelelőt... persze a, "ha tőled kapja biztosan örül majd neki mindegy milyen" feltételezés is helytálló lehet úgy 80%-ban.

De szerintem 4000 Ft-ból számtalan más ajándékot lehet kivitelezni, ami jobban megéri az árát.

2021. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!