Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elsősorban fiúk, de lányok...

Elsősorban fiúk, de lányok is. Ez a női test szép? Lehet azt mondani, hogy jó alakja van a lánynak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2021. febr. 1. 11:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Ezekből a szar képekből semmit nem lehet megmondani.
2021. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Hát körülvágva nem a legelőnyösebb felrakni valamit és megkérdezni, hogy milyen. Bántja az emberi szemet.

Amúgy ami látszik az az nincs rossz alakja. Viszont én a helyedben nem vágnám körbe az egészet. Ahol nagyon kiüt az a szoknyás kép és amikor full feketében vagy. Illetve kb csak "mell" alatt látszol, így kb egyik képen sem látszik a vállad, vagy, hogy szemből hogy néznél ki.

2021. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
ez te vagy? igen, szerintem jo ez az alak, de gondolom, kb 16-18 eves lehetsz, ennyi idosen nem nagy szam jo alakkal rendelkezni. majd ha 25-30 evesen is igy nezel ki, akkor jo.
2021. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

Igen, azokon amiken rövinadrágban van vagy mini szoknyában, kifejezetten jó alakja van szerintem.


F25.

2021. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
Túl kicsi a csípője. Olyan kisfiús. De ez csak az én véleményem, mindenkinek más az ízlése, szóval így nehéz
2021. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Vékony és lapos seggű.
2021. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#3as

Igen, én vagyok.

Egyébként abszolút igazad van, de amúgy bárki meg tudná tartani az alakját még idősebb korában is, ha nem hagyná el magát, és foglalkozna a testével. Nekem nem derogál edzeni, és később sem fog.

Nem tudom, hogy nő vagy e vagy férfi, de a következő nem sértésnek szánom, ez csak egy tény.

Tény, hogy a magyar nők, amint megállapodtak valaki mellett, házasság stb, eszükbe jut a gyerek, csinálnak egyet, és utána nagyon durván elengedik magukat. Ráfogják arra hogy fáradtak stb stb stb, és szimplán csak lusták felemelni a hátsójukat, és edzeni,mozogni.

Egyszóval igénytelenek lesznek. Nem is csoda, hogy az idősebb férfiak fiatalabbat keresnek, hisz a 30tól felfelé nőkben nincs meg az az igényesség (és igen, hiúság is), ami egy korombeliben megvan.

De ismétlem, nem tudom, hogy te melyik német képviseled, ezt csak válasznak szánom. Mert ez tény.

És igazad van.

De nem szabad elfelejteni, hogy ez fejben dől el. Hogy az ember elengedi-e magát idősebb korában is, vagy nem.

2021. febr. 1. 11:53
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ne a gyakorikérdéses incel csapattól kérdezd (ők szerintem még a Palvin Barbit is megszólják, de garantálom még barátnőjük nem volt és ők sem éppen Adoniszok)


Elsősorban magadnak akarj megfelelni és akkor lesz a legtökéletesebb az alakod :)

/amúgy szerintem kifejezetten jó alakod van/

20 L

2021. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
#3-as vagyok es no. igazat adok neked, azert irtam, mert tapasztaltbol tudom, hogy nekem 18-20 eveskoromig semmit nem kellett az alakomert tenni, es ugy is jol neztem ki, vekony voltam es csinos. most 30 evesen sokkal jobban oda kell figyelnem, mind az erkezesre, mind amozgasra. most is jol nezel ki, de mar nem jon magatol, mint gimis koromban. es igen, latom pl sok volt osztalytarsamon, aki gimiben csinos, jo alaku lany volt, hogy nagyon elhagyta magat es most minden, csak nem vonzo.
2021. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Kedves válaszoló.

Mindamellett, hogy nagyon egyet tudok veled érteni ebben ezt a véleményed annyira ne hangoztasd, mert meg fognak utálni.

Illetve, 16-8 évesen még persze edzés így úgy, de ha komolyabb dolgot csinálsz pl húzósabb egyetem hidd el sokszor lesz olyan, hogy nem fogsz edzeni mert görcsben áll a gyomrod, vagy munka után nincs kedved elmenni.

16-8 évesen persze a világot is meghódítja az ember de kicsit öregedve és terhelve más lesz sok dolog (mind amellett, hogy a kalapom megemelném előtted, mert sok igazság van benne, de álszentek ne legyünk sok férfi is ellustul 25-30 éves korra, az viszont más kérdés, hogy 180 centin +5 kiló más mint 160 centin.)

Még annyi talán, hogy 16 évesen dolgozik az anyagcsere bőven, tehát lányoknál vékony maradni ilyenkor nem nagy kunszt. Ezt az alakot megtartani 25 évesen, na az igen.


8,

A te kijelentéseddel azért nem értek egyet, mert itt a kövér nőket is körbenyalja vagy 30 szűz, hogy ő már pedig istennő stb stb. Tehát nem a fikázás, hanem inkább a körbenyalás megy.

2021. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!