Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sötét,dús hajú lányok,nektek...

Sötét,dús hajú lányok,nektek is sok szőrötök van?

Figyelt kérdés
Rajtam szinte mindenhol és ahol pihésebb,még ott is jól látható a sötét színe miatt. Eléggé kellemetlen.

2021. febr. 7. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.. Nekem a hátamon is van sajnos. A combomon. Fenekemen. Anyának pl egyik helyen sincsen.
2021. febr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ráadásul néhány helyen (pl. hónalj) olyan erős, hogy le se lehet gyantázni..
2021. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tenyeremen, talpamon kívül mindenhol sűrű sötét szőr nő, a hófehér bőrömön nagyon feltűnő. Én már beletörődtem, így jártam :D Legalább a hajam szép.
2021. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, kifejezetten férfias a szőrzetem, gyűlölöm. Még a fülemen is sötétek a pihék.
2021. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút. Én is rohadtul gyűlölöm, főleg, hogy nekem még a hasamon, oldalamon, hátamon is nő és azt is rendesen szőrteleníteni kell, mint pl. a lábaimat, ha csak egy kicsit is rövidebb felsőt akarok felvenni. Nálam ez még annyival rosszabb, hogy vannak balkáni felmenőim, ami ilyen szempontból nem túl jó párosítás. De legalább azzal nincs problémám, hogy szép, hosszú, dús hajam van, egyszerűen ki tudom növeszteni a szemöldököm és hosszú szempilláim vannak. (:
2021. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég durván, koldokom alatt fekete erős szorszalak vannak és hiába gyantazom vissza nő 2 nap alatt, lábamról ne is beszéljünk, de igen legalább a hajam szep😂ennyi örömünk legyen lányok😂❤️
2021. febr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!