Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet otostick (elálló...

Hol lehet otostick (elálló fül esztétikai korrektor) vagy ehhez hasonló terméket kapni?

Figyelt kérdés
Születésem óta elálló fülem van és nagyon nem szeretem, többször lett átgondolva műtét, de ha van más lehetőség akkor inkább azzal próbálkoznék.

#fül #elálló #Otostick
2021. febr. 9. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
A hivatalos oldalukon. De ne dőlj be, én sajnos megrendeltem, és egy percig sem használt. :(
2021. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm a választ!

Második: haha?

2021. febr. 10. 00:03
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Az elálló fület porctöbblet okozza. Ezen csak a műtét segít, semmi otthoni hókuszpókusz nem fog.
2021. febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

Hajpantot hord alvashoz,meg nappal,amikor lehet.

A porc lagyszovet. Alakul. Ugy,ahogy a maszktol is lehet elallo fuled.... ugy attol is belspul,ha lenyomva hordod.

2021. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

A porc lagyszovet. Alakul. Ugy,ahogy a maszktol is lehet elallo fuled.... ugy attol is belspul,ha lenyomva hordod.


Nem, tévedsz. Ha így lenne, nem lenne szüksége senkinek plasztikai műtétre. A porcot nem tudod összenyomni. A maszktól sem áll el maradandóan.

2021. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hivatalos forgalmazó:

S.C. CANARIS COM S.R.L. str. Ilarie Chendi 5, 400222 Kolozsvár, Románia

E-mail: canariscom@otostick.ro


Nekem 11 éve volt a műtét és tök szuper lett. Ajánlom még: FÜLPLASZTIKA Facebook zárt csoport :)

2021. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!