Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A bábu ami kint van az üzletek...

A bábu ami kint van az üzletek kiraktában milyen paraméterekkel rendelkezik?

Figyelt kérdés

#cm #Babu
2021. febr. 18. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Barbie baba paraméterekkel
2021. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
elvileg 34-36os ruhaméret az átlagos női babán
2021. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
76%
Általában 36-os méretű.
2021. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Egyes akkor aki vékony az már egyből barbie baba?

Nekem is kb olyan testarányaim vannak mint a fehérnemű boltok kirakati bábuinak és baromira utálom amikor csak a genetikám és a kinézetem miatt valaki szemétkedik velem. Mert aki vékony azt már autómatikusan egyből le lehet csontvázazni stb...persze ha egy túlsúlyos emberre azt mondod hogy kövér az már sértő de a vékonyakat le lehet girhesezni stb...szánalmas ez a kettős mérce.


Amúgy kb olyan 34-es 36-is méret körüliek ezek a bábuk.

2021. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

4, Nem tom miért kaptad fel a vizet, itt senki nem girhesezett. A mondjuk tény, hogy egy csomó baba erősen orvosilag alultáplált lenne ha igazi felnőtt nő lenne (linkeljem a cikket?), de ez tudományos statisztika, nem sértegetés.

Ugyanez igaz a kifutó modellekre is, bár a babák ettől még stilizáltabbak, pl hosszabb lábakkal, nyakkal, vadabb arányokkal.

2021. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem neked szól inkább magának a ténynek, hogy vékony nőket rendszeresen vegzálnak csak a súlyok miatt. Mindig felmerül az alultapláltság anorexia is, pedig sokszor nem ez áll a dolgok hátterében hanem a genetika.

Igen van néhány eleggé stilizalt bábu van ahol pl direkt jatszanak az arányokkal. De attól még szerintem nem kell egyből azon kattogni hogy irreálisak stb...szerintem az is irreális hogy valaki a nőiességet egyből a terebélyes idomokhoz köti. Meg az irreális, hogy elhízot nőkkel hirdetik azt a body positiv maszlagot ami ugyan úgy káros mint a nagyon vékony kifutó modellek által közvetített testkép. Igen az jó ha valaki eltudja fogadni a zsírpárnáit meg az is jó ha nem tökéletes börű testű nökkel reklámoznak. De attól még nem kell egyből le barbizni egy amúgy okés aranyokkal rendelkező nyomorult próbababát.

2021. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma voltam vasarolni es megkertem az elado not merje le :D 60 a derék a mell 81 es a derék is 85 korul :D
2021. febr. 18. 12:56
 8/11 A kérdező kommentje:

Most megmerem majd magam de en is ilyesmi lehetek

171 cm vagyok 52 kg folyamatos bántásokat kapok miatta!

Pedig en jól erzem magam a borombe de meg a sajat rokonaim is csodálkoznak h miert vagyok ilyen vezna hogy lehetnek a labaim is ennyire vekonyak .....

2021. febr. 18. 12:59
 9/11 Metionin ***** válasza:
100%
Na én kb. ekkora vagyok mint amit írtál csak a próbababák mindezekhez a centikhez magasak, ezért tűnhetnek aránytalannak. Én 165 cm vagyok, a baba meg 175-180 körül szerintem, legalábbis hozzám képest nagyon hosszú lábuk van :D
2021. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
100%
Kérdező, szard le őket, ha egészséges vagy akkor neked ennyi az ideális. Én meg 45 kiló vagyok, ha a magasságot is nézzük akkor arányaiban ugyanott vagyunk. A fél életem arról szólt eddig hogy vadidegenek is beszóltak hogy egyek mert sovány vagyok, mióta elköltöztem nagyvárosba, azóta nincs ez.
2021. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!