Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A bábu ami kint van az üzletek...

A bábu ami kint van az üzletek kiraktában milyen paraméterekkel rendelkezik?

Figyelt kérdés

#cm #Babu
febr. 18. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Barbie baba paraméterekkel
febr. 18. 09:22
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
elvileg 34-36os ruhaméret az átlagos női babán
febr. 18. 10:11
 3/11 Metionin ***** válasza:
82%
Általában 36-os méretű.
febr. 18. 10:42
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Egyes akkor aki vékony az már egyből barbie baba?

Nekem is kb olyan testarányaim vannak mint a fehérnemű boltok kirakati bábuinak és baromira utálom amikor csak a genetikám és a kinézetem miatt valaki szemétkedik velem. Mert aki vékony azt már autómatikusan egyből le lehet csontvázazni stb...persze ha egy túlsúlyos emberre azt mondod hogy kövér az már sértő de a vékonyakat le lehet girhesezni stb...szánalmas ez a kettős mérce.

Amúgy kb olyan 34-es 36-is méret körüliek ezek a bábuk.

febr. 18. 11:02
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

4, Nem tom miért kaptad fel a vizet, itt senki nem girhesezett. A mondjuk tény, hogy egy csomó baba erősen orvosilag alultáplált lenne ha igazi felnőtt nő lenne (linkeljem a cikket?), de ez tudományos statisztika, nem sértegetés.

Ugyanez igaz a kifutó modellekre is, bár a babák ettől még stilizáltabbak, pl hosszabb lábakkal, nyakkal, vadabb arányokkal.

febr. 18. 11:12
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem neked szól inkább magának a ténynek, hogy vékony nőket rendszeresen vegzálnak csak a súlyok miatt. Mindig felmerül az alultapláltság anorexia is, pedig sokszor nem ez áll a dolgok hátterében hanem a genetika.

Igen van néhány eleggé stilizalt bábu van ahol pl direkt jatszanak az arányokkal. De attól még szerintem nem kell egyből azon kattogni hogy irreálisak stb...szerintem az is irreális hogy valaki a nőiességet egyből a terebélyes idomokhoz köti. Meg az irreális, hogy elhízot nőkkel hirdetik azt a body positiv maszlagot ami ugyan úgy káros mint a nagyon vékony kifutó modellek által közvetített testkép. Igen az jó ha valaki eltudja fogadni a zsírpárnáit meg az is jó ha nem tökéletes börű testű nökkel reklámoznak. De attól még nem kell egyből le barbizni egy amúgy okés aranyokkal rendelkező nyomorult próbababát.

febr. 18. 11:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma voltam vasarolni es megkertem az elado not merje le :D 60 a derék a mell 81 es a derék is 85 korul :D
febr. 18. 12:56
 8/11 A kérdező kommentje:

Most megmerem majd magam de en is ilyesmi lehetek

171 cm vagyok 52 kg folyamatos bántásokat kapok miatta!

Pedig en jól erzem magam a borombe de meg a sajat rokonaim is csodálkoznak h miert vagyok ilyen vezna hogy lehetnek a labaim is ennyire vekonyak .....

febr. 18. 12:59
 9/11 Metionin ***** válasza:
100%
Na én kb. ekkora vagyok mint amit írtál csak a próbababák mindezekhez a centikhez magasak, ezért tűnhetnek aránytalannak. Én 165 cm vagyok, a baba meg 175-180 körül szerintem, legalábbis hozzám képest nagyon hosszú lábuk van :D
febr. 18. 13:01
 10/11 Metionin ***** válasza:
100%
Kérdező, szard le őket, ha egészséges vagy akkor neked ennyi az ideális. Én meg 45 kiló vagyok, ha a magasságot is nézzük akkor arányaiban ugyanott vagyunk. A fél életem arról szólt eddig hogy vadidegenek is beszóltak hogy egyek mert sovány vagyok, mióta elköltöztem nagyvárosba, azóta nincs ez.
febr. 18. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!