Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyen alacsonyabb?...

Hogyan legyen alacsonyabb? Még növésben vagyok, nincs valami sport amivel megállhatok a növésben?

Figyelt kérdés
168 cm, mindjárt 13, és iszonyúan utálom hogy mindenkinél magasabb vagyok.
2021. febr. 19. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen neművagy?
2021. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A profi tornászok általában nem nőnek magasra, de azt akkor már kb 10 éve űznöd kéne és épp az olimpiára készülnöd...

Sehogyan sem tudod befolyásolni. Ha lány vagy és a szüleid, nagyszüleid, családod általában nem magas, akkor lehet, hogy megállsz vagy max néhány centit nősz. Ha fiú vagy alacsonyabb családban, akkor is lehet, hogy te is az maradsz, de ha magasak a felmenőid, szinte te is biztosan az leszel. Mondjuk nem tudom, miért baj az, 168 cm 13 éves lánynak sem extrém, fiúknál meg szerintem egyáltalán nem is számít magasnak, átlagos...

2021. febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!