Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen legyen a hajam a...

Milyen legyen a hajam a tablóképen?

Figyelt kérdés

Általában összefogva hordom a hajamat, mert így a legpraktikusabb, meg már hozzászoktam, és nehéz változtatni, de szerintem nem áll jól. Viszont az a baj, hogy kiengedve meg nem szép a hajam, nagyon száll az egész és egyszerűen nem tudom, hogy mit csináljak vele. Egyébként úgy érzem, hogy a kiengedett haj sokkal előnyösebben állna, (ha amúgy normálisan nézne ki a hajam) mert úgy azért nem olyan feltűnőek pl. az összevissza álló babahajaim.


Ilyenkor szerintetek melyik a jobb választás? Legyen copfba ami szerintem nem annyira előnyös vagy inkább legyen valamilyen más frizurám? (Ha a második, akkor esetleg tudnátok valamilyen képet is linkelni olyan frizurákról, amik jól néznek ki szerintetek?)



2021. febr. 27. 19:08
A kérdező szavazást indított:
Legyen összefogva
Legyen kiengedve
33 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Göndörítsd be tűzd fel valahogy. Nem tudom milyen az arcformád de keress hozzá illő hajakat az lenne a legelőnyösebb
2021. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Legyél tarkopasz.
2021. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha mostani nem annyira szép, akkor válts frizurát, vágasd formára(bob vagy pixie) az rendkívül sokat dob az egyszerű semmilyen hajon.
2021. febr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tablón annyira nem szoktak copfot, szerintem engedd ki. Max. valami feltűzött, de ha szerinted a copf nem áll jól akkor lehet az sem. Nem tudsz rátenni valamit, amitől nem száll? Akkor kiengedhetnéd. Esetleg ha elmennél fodrászhoz előtte?
2021. febr. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, majd még átgondolom, meg itthon kipróbálom, hogy mi áll jól. A fodrászon én is gondolkodtam, csak kb. 2 hét van a fotózásig én meg nem igazán szoktam fodrászhoz menni, szóval nem is tudok jó fodrászokat meg amúgy sem tudom, hogy milyen haj állna jól. Vagy ebben esetleg a fodrász tud segíteni?

Meg lehet elég random kérdés, de ha kivasalom vagy begöndörítem a hajamat, akkor lehet, hogy kevésbé látszik, hogy száll? Vagy ez teljesen hülyeség?

2021. febr. 28. 08:56
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a tablóképen úgy a legjobb, ahogy a suliban a legtöbbször láttak. Milyen lenne már, ha az osztálytársak fel se ismernének, olyan újszerű lenne a hajad? Főleg 10 éves osztálytalálkozón: ez a lány nem is ide járt :D
2021. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!