Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen színű szem?

Szerintetek ez milyen színű szem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem mintha életem nagy problémája lenne, de sosem tudom pontosan mit válaszoljak a "Milyen színű a szemed?" kérdésekre. Gondoltam megkérdezem, ti milyen színnek mondanátok ezt, ha muszáj lenne valamit mondani? Környezetemtől szoktam kapni kéket, szürkét és zöldet is. Tudom, hogy eléggé seszínű, és nehéz besorolni, de azért érdekel ti minek látjátok.


Az első képen erős napfényben látható, aztán kettőn nappali fényben, a kis képeken pedig mesterséges fényekben. Mivel nagyon ráérek, még random helyekről ki is pipettáztam színeket, hátha ez segít.


[link]


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2021. márc. 1. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Zöld
2021. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Zöld, nagyon szép!

A világos szemszínekre jellemző, hogy függ a megvilágítástól a színe. Ezért mondhatják különböző színűnek, de a képek alapján egyértelműen zöld.

2021. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Szürke
2021. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Világosszürke.
2021. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Az elsőt miért pontoztátok le? Kulturáltan írta a véleményét, mellesleg szerintem igaza van. A sminkelt képeken kifejezetten és egyértelműen zöldnek tűnik, de én a többin is zöldnek látom. A nagyobb képeken fakó és világos, de zöld.
2021. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Szürkés zöld
2021. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, kettesnek pedig a dicséretet is!

5-ös, én sem tudom hova tenni a lepontozásokat, mindenesetre én minden választ hasznosnak jelöltem.

2021. márc. 1. 15:36
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Szürkés zöld
2021. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Öhmm ne haragudj, de ha nincs barátod, akkor lenne kedved beszélgetni?😀 oda vagyok a szemeidért 😅

2021. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez zöld.
2021. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!