Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Használt deo-stiftet vettem a...

Használt deo-stiftet vettem a Rossmann-ban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Deo-stiftet(Old Spice) vettem a Rossmann-ban. Le volt árazva 500 forintra(kiárusítás). Ugye amikor nincs használva, tükör sima az anyag amit a hónajadra kensz, miután leveszed a kupakot. Nagyon jó, a háromból az egyik (a hátsókat vettem el a polcról), azt vettem észre, hogy egyáltalán nem tükörsima. Valami pici szöszmösz vagy ilyesmi is van még rajta és abszolút látszik hogy ez használva volt. Mit tehetek ilyenkor? Nyílván vissza fogom vinni holnap reggel és panasz könyv ha nem adják vissza a pénzt. Járt már valaki így? Erre fel, megmutattam édesanyámnak és mondja hogy nem egyszer látta hogy például néhány barnább bőrű nők a Rossmann-ban a rúzsokat kenték magukra, vagy férfiak akik használták a spray-t és nem szóltak rájuk az eladók. Sajnos én erről nem tudtam. Pedig pont azért mentem a fő utcaiba, nem a plázába, mert azt hittem ilyesmi ott nem történik, még biztonságis is szokott lenni. Mondjuk, amikor mentem pont nem volt.


2021. márc. 1. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Előfordul az ilyesmi, én mondjuk nem csinálnék semmit, mert nem éri meg, főleg, ha mint mondod csak 500 ft volt. Legfeljebb letörölném a felső réteget és ugyanúgy használható, mintha új lenne. A biztonsági őrök egyébként általában odafigyelnek az ilyesmire, de ők se lehetnek ott mindenhol egyszerre, szóval megtörténhet, hogy valaki "kipróbálja" a terméket.

Majd leírhatod, hogy visszaadták-e a pénzt, kíváncsi lettem.

2021. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már hozzáért a belső falához ugye és így most törölgethetem, meg vagdoshatom, ez már használt sajnos. Nincs semmi bajom a biztonságisokkal, nyílván nem tudnak minden tőlük telhetőt megtenni. Ha éppen mosdóban van, vagy a másikat figyeli mert ketté váltak stb...


Én is kíváncsi leszek rá. Nyílván itt nem az 500 Ft-ról van szó, hanem arról, hogy jobban terjedjen az információ erről, valamit lehessen tenni ez ellen. Legalább az ilyen dolgokat mondjuk valami zárt vitrinbe berakni. Ugyan úgy tusfürdő spray stb. Angliában amikor éltem, ott a Boots-ban például nagyon sok parfüm volt bezárva a vitrinekbe, meg is lepődtem hogy ennyire oda figyeltek erre. Nyílván az egy teljesen más árkategória, de mégis.

2021. márc. 1. 21:46
 3/5 A kérdező kommentje:
* Mondjuk azért sok kicsi sokra megy, értékelem azt a keveset is.
2021. márc. 1. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:

En biztos nem csinalnek ugyet belole. Semennyi egeszsegugyi kockazata sincsen. En ertekesebbnek tartom a szabadidom

annal,minthogy hasonlo aprosagokra fecaereljem.

2021. márc. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1#


Képzeld... visszakaptam a pénzt! Kedvesek voltak az eladók, mondjuk a vezető hozzátette hogy ennyi erővel lehettem volna én is aki használta, akkor egy kicsit a kelleténél erősebben szóltam oda hogy ilyen dolgot én nem tennék(más kontextusban). Utána nem szóltak semmi rosszat és igazán kedvesek voltak végig, kártyával fizettem, készpénzben kaptam vissza az árát, a bankjegy nem volt szakadt vagy bármi ilyesmi. Rendesek voltak.

2021. márc. 2. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!