Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a színtípusod, milyen...

Milyen a színtípusod, milyen színeket hordasz legszívesebben?

Figyelt kérdés
Írd le a típusod és, hogy milyen színek állnak neked személy szerint a legjobban.

#szín #színelmélet #évszaktípus #Milyen szín illik hozzád
2021. márc. 16. 16:18
A kérdező szavazást indított:
Lágy nyár
Hideg nyár
Világos nyár
Hideg tél
Élénk tél
Sötét tél
Meleg ősz
Lágy ősz
Sötét ősz
Világos/meleg/élénk tavasz
28 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Zöld és fekete,de szeretem a citromsárgát is.
2021. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Világos nyár, nagyon szeretem a fehéret, a világos kéket és a rózsaszínt
2021. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kéket hordok a legszívesebben, de sokkal jobban áll a zöld és a barna. A feketét és a szürkét is szeretem.
2021. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos vagyok benne, hogy nyár típus vagyok, de az altípust nem tudom, egyszer szeretnék majd elmenni színtanácsadásra. Leginkább lágy nyárra tippelek, mert a szemem kicsit melegebb, ősz típusokra jellemző barnászöld színű. Kedvenc színeim a világoskék, szürkéskék, világosszürke, khaki és fekete. A feketéről tudom, hogy nem áll a legjobban, ezért mostanában kevesebb ilyen ruhát veszek.
2021. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen színű ruhákat hordok leginkább: fehér, piros, rózsaszín.

Fürdőruha csak kék színű lehet.


Az, hogy milyen típusba tartozom, sajnos fogalmam sincs.

2021. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, melyik típusba tartozom, fehér bőröm van, kék szem és festett szőke haj, nekem az alapszínek állnak a legjobban, fekete, fehér, szürke, de még a rózsaszín és a világoskék is.
2021. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lágy nyár vagyok, ahogy a színtípusom neve is mutatja, a nagyon fakó, nagyon mosott, kissé füstös hatású hideg árnyalatokat részesítem előnyben. Kedvenc színem ruhában a mályva minden árnyalata, a nagyon halvány levendulalila, a babakék, a bordó és a szürke nem csak 50, hanem minden árnyalata. :D

A bőröm világos, neutrális tónusú, a szemem kék, zöld és szürke keveréke, kissé meghatározhatatlan, a hajam pedig sötétszőke/világosbarna, de nagyon szürkés, hamvas, hideg árnyalatú az is.

Régen egyébként nem szerettem, hogy nyár típus vagyok, unalmasnak gondoltam és mindig tél szerettem volna lenni, de már megbarátkoztam vele és nagyon szeretem a "színeimet".

2021. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
100%
Tél vagyok, hogy azon belül milyen azt nem tudom. Nagyon fehér, hideg árnyalatú a bőröm, rikító kék a szemem, a hajam eredetileg szőke de festem sötétkékre. A ruháim 99%-a fekete de amúgy jól áll a bordó, a sötétlila, a szürkés rózsaszín, a magenta is és nagyon rosszul a fehér, a sárga és a bézs.
2021. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én vagy sötét ősz vagyok, vagy valamilyen tél típus.

Leginkább pirosat, feketét, kéket szeretek hordani, meg jól áll a fenyő és katonazöld is.

Alapból ilyen hamubarna hajam van, amiben elől 2 random tincs sötétebb, és néha vöröses fénnyel csillogott, most ez bordóra van festve. A szemem pedig barnászöldes színű, ami gyakran váltogatta, milyennek tűnik a narancs-barna-barnásszöld-mocsárszín-fenyőzöld skálán. A bőröm meg ilyen világos, kissé sárgás, bár az arcom általában sápadtnak tűnik és pirospozsgás, nagyméretű folt van rajt 2 oldalt, kb mióta az eszemet tudom.

2021. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tél típus vagyok, azon belül fogalmam sincs, milyen altípushoz tartozom (sárgás tónusú fehér bőr, vörösfényű sötétbarna haj, sötétbarna szem). Csak feketében járok, amit néha kiegészítek egy kis lilával. Visszajelzések szerint jól áll a piros és a bordó is, de azokat régóta nem hordom, túl feltűnőnek érzem őket.
2021. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!