Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a kiszemeltem...

Mit tegyek hogy a kiszemeltem össze jöjjön velem. Milyen ruha meg smink legyen rajtam?

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 22:19
 1/3 anonim válasza:
100%
Sosem jottem meg ossze senkivel a sminkje es a ruhaja miatt :)
2021. márc. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attol hogy szepen kisminkeled magad es csinos ruhat felveszel meg nem biztos hogy felkelted az erdeklodeset. Ha eddig nem sikerult ezutan sem fog.
2021. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Labirintus válasza:
100%
Nem minden a külső!! Persze amikor a közelében vagy, akkor nézhetsz ki egy kicsit jobban, de nem amiatt fog belédszeretni. A legfontosabb, hogy mindenképp magadat add. Ha alapvetően egy laza sminket szoktál hordani, akkor ne vigyél fel olyat, ami nem te vagy. Fontos, hogy ha magadat jól érzed a bőrődbe, akkor ez észre fogják venni a körülötted lévők is, és ez pozitív hatással lesz. És ne légy szomorú, ha a kiszemelteddel nem jön össze. Valaki majd biztos, hogy fel fog rád figyelni.
2021. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!