Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Feminista vagyok,változtassak...

Feminista vagyok,változtassak a külsőmön?

Figyelt kérdés

Feminista vagyok és gyakran járok feminista közösségekbe.Hosszú barna hajam van és nagyon kitűnök a társaságból.Túl átlagos vagyok.(ott a legtöbb csajnak iszonyú rövid a haja.)

Arra gondoltam hogy esetleg kék,lila vagy esetleg rózsaszínre befestem.Levágatni nem akarom a hajam mert szeretem hogy hosszú,de így nagyon kinéznek.Lehet a közzösségel van a baj?Szeretnek amúgy semmi bajuk velem csak én például egy pár dolgot máshogy csinálok mint ők (pl:nem cigizek,nem iszok alkoholt a gyógyszerek miatt) és ezt furcsállják egy kicsit.Lehet hogy ezt csak én érzem így hogy kilógok a társaságból,de emiatt nem szeretnék magamon feltétlenül változtatni.A másik baj az hogy szeretek szoknyába járni de lehet hülyeség de oda nem merek.Nem vagyok szélsőjobbos,konzervatív,maradi gondolkodású,sem nőgyülölő nem akarom hogy annak nézzenek.A kérdést nem provokációnak szánom csak érdekel hogy miért kell politikai nézet vallásához bizonyos külső és miért foglalkoznak az ember kinézetével.(főleg ha liberálisok én annak tartom magam és szomorú is lettem az utóbbiak miatt)



2021. márc. 27. 16:15
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

"nagyon kitűnök a társaságból.Túl átlagos vagyok"

Aha... Értem...

2021. márc. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igazából csak egy ember mondta nekem különösen és lehet mellreszívtam.
2021. márc. 28. 11:38
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Feminista közösségben senkit sem néznek ki a külseje miatt, sőt.


Provokatív a kérdés.

2021. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!