Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális ha a piercingem...

Normális ha a piercingem körül hámlik a bőröm?

Figyelt kérdés

Pénteken lett kiszúrva az orrom. Az első két napon semmi baja nem volt, picit piros volt és ennyi. Tegnap észrevettem hogy hámlik körülötte a bőröm és pirosabb mint előtte lévő napon volt. Ez normális? Esetleg ha valaki ért hozzá, tudna mondani pár tippet hogy mivel kezeljem?


(Naponta többször fertőtlenítem és forgatom, mielőtt hozzáérek a kezemet megmosom és lefertőtlenítem)


(BradoLife spriccelős fertőtlenítővel kezelem, nem tudom ez számít e)



2021. márc. 30. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Igen normális. Jól csinálsz mindent, nem kell izgulni. Ez a gyógyulási folyamat része.
2021. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Nekem a fülbevalók körül hámlik.
2021. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Huhh megnyugodtam. Köszi a választ:)
2021. márc. 30. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, évek óta van orr piercingem, a mai napig néha hámlik körülötte a bőr.
2021. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

A BradoLife az alkoholos fertőtlenítő, nem? Ne azzal kezeld, csak azt éred el vele, hogy kiszáradjon teljesen a bőröd! Octenisept sprayt ajánlom helyette, megbízható, nem szárít, minden piercinget azzal szoktak kezelni igazából.

(Meg szerintem forgatni sem kell a piercinget, elég, ha simán befújod. Ne aggódj, nem fog ránőni a bőr vagy ilyesmi, ez csak valami régi kitaláció.)

2021. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Piercingesnél ajánlották a BradoLifeot.

Egyébként köszi mindenkinek a választ!:)

2021. ápr. 1. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!