Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha az egyik szemöldököm jóval...

Ha az egyik szemöldököm jóval fentebb van, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Már régen ilyen, de akkor is zavar, hogy az egyik fél centivel feljebb kezdődik és az egyik kerek a másik egyenes.


Idegesítő, de nem tudom szedéssel jobbá tenni.

Mi a teendő?


Menthetetlen?

Vagy valakinek volt már ilyen és talált rá megoldást?


Köszönöm szépen.



2021. ápr. 2. 20:36
 1/3 A kérdező kommentje:

Úgy kell elképzelni, hogy teljesen aszimmetrikussá teszi a tekintetem, mert olyan mintha az egyik mindig fel lenne vonva a másik megmintha aggódna, és emiatt például az emberek megkérdezik mindig mi a bajom.

Szeretnék ezen változtatni

2021. ápr. 2. 20:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is - meg mindenkinek - asszimetrikus, még ha nem is ilyen extrémen, mint neked.

Én azt, ami lejjebb van mindig alulról szedem, ami fentebb, azt meg felülről. Illetve sminkelésnél fordítva, a lentebbihez felül rajzolok hozzá egy kicsit, a fentebbihez alulról. Így nagyjából azért egy magasságba kerülnek, legalábbis kevésbé feltűnő az asszimetriájuk.

Egyébként tudatosan is lehet rajta javítani, én észrevettem, hogy az az arcomnak a "lusta" fele, ahol lentebb van a szemöldököm, mert tényleg mindig a másikat vonom fel, illetve a számat is többet/jobban mozgatom az arcom "aktívabb" felén (ezen az oldalon fentebb is van a szám sarka is pl.)

Olyan ez, mintha mindig csak egy karodra edzenél, az is asszimetrikus lenne. Egy ideje tudatosan figyelek rá, hogy az arcomnak a lustábbik felét is ugyanúgy használjam, mint a másikat, és észrevehető a javulás, sokkal kevesebb időt kell reggel sminkeléssel töltenem, hogy nagyjából szimmetrikusnak tűnjön az arcom.

2021. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki kell növesztened teljesen, és elmenni utána egy jó kozmetikushoz. Ott elmondani a problémádat és megkérni hogy a szemöldöködet egymáshoz igazítsa, ne az arcodhoz. Egy jól megcsinált szemöldökkel sokat lehet csalni. Azt is szokták javasolni, amit egyéként én is csinálok, hogy arra az oldalra fésülök több hajat amelyik arcfelem lentebb van. Mondjuk nálam csak 2-3 mm-ről beszélünk de így már "szimmetrikusnak" tűnik az arcom.
2021. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!