Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan női ismerősötök,...

Van olyan női ismerősötök, akinek az alakjára azt mondanátok, hogy tökéletes?

Figyelt kérdés
Amennyiben igen, le tudnátok írni pár mondatban?

2021. ápr. 4. 22:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
31%

Szamomra a tokeletes alak kb. 160-65 centi es 55-62 kozotti suly.


Lapos has,szelesebb csipo es vall (homokora). Vekony boka,csuklo,vadli es vastagabb comb.


Mondhatnam,hogy Kim Kardashian fele alak,csak kisebb termeszetesebb fenekkel.

Mostani baratnom alakja is ilyen.


Nekem a magas,vekony (model alkatu) lanyok nem igazan tetszenek. Gondolok itt a 170+os 50kilos alakra. Haverjaimnak sem.

2021. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Van, unokatestvérem, pedig most múlt 40. Mindig nagyon irigyeltem, és szinte semmit nem változott fiatal kora óta (mondjuk nyilván az is közrejátszik, hogy nincs gyereke). Régen modellkedett, tipikus topmodell alkat, de nagy mellekkel. Olyan 176-178 centi, 50pár kiló, C kosaras mellei vannak, kacsú a dereka, hosszú, formás lábai vannak, a feneke kerek, és tökéletes a bőre is, nulla narancsbőr, mindene feszes még most is. Több mint 15 évvel fiatalabb vagyok, de mindig önbizalomhiányos leszek mellette 😅
2021. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

A lányom. 13 éves, rá szokták mondani hogy modell alkat. Magas (170 cm) , vékony (48 kg) , hosszú szőke hajú. Nagyon aranyos az alkata, vékony hosszú, de kicsit izmos lábak,karcsú derék, szép hosszú a felsőteste is. Nagyon jó ranézni, kellemes látvány, már többször kérdezték hogy tini modell - e. De nem az, nem érdekli ez a dolog.


És nem tudjuk kire ütött, mert mi nem vagyunk ilyenek a család többi tagja. 😂

2021. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Nincs.
2021. ápr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Jelenleg nincs, de volt ilyen osztálytársam, akinek nem hogy jó alakja volt, szinte tökéletes. Vékony, nőies, kerek fenék, kerek mell (ha hízott csak oda), karcsú derék. Az arányait, súlyát ne kérdezd, de 170 körüli magas.
2021. ápr. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Hogyne lenne. Magasságra kb 170-175, alakra pedig vékony, felesleg sincs rajta, kicsi kerek fenék és cici, vékony lábak, lapos has, pont az ideálom 😍

Súlyát nem tudom, nem vagyok mérleg.

2021. ápr. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Volt - az agya viszont nem volt tökéletes.
2021. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Régen volt egy nagyon csinos osztálytársnőm. Csak pár centivel volt magasabb nálam (167-8 cm körül), mégis sokkal arányosabb alkat jutott neki. Kerek, méretes mellek, karcsú derék, lapos has, lovaglásból adódóan tökéletes fenék, szép arc.
2021. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom ki pontozza le a válaszokat, de nagyon irigy lehet. Szánalom.
2021. ápr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9 00:36

Ha már le merészeled írni, hogy a vékony szép, akkor puff! Megy is a negatív, hisz butaságokat beszélsz! Hiszen mind tudjuk, hogy a kövér, elnézést "telt/molett" a szép, főleg itt ezen az oldalon :)

A "fogadd el önmagad" mentalitás és "nem kellek egy normális pasinak se" az esetek többségében remekül következik az előbbiből az utóbbi, igen szoros kapcsolatban állnak, nem is értem miért... Muszáj azért kifejtenem, nem azzal van bajom, hogy valaki elfogadja magát, hanem azzal, ha már átesnek annak a bizonyos lónak a túlsó oldalára és túlzásokba esik.

Én már megszoktam. Ha leírom, hogy szerintem a vékony szép, akkor pontoznak is lefele. Pedig nem hazudok, válaszolok a kérdésre, de hát ez van. Ebben sem tudom mi tudott vagy nem tudott hasznos lenni. Én most próbáltam felpontozgatni, de hát csak ennyit tehettem :(

Nem tudom az elképzelést. Ül valaki a gép előtt és olvassa, hogy valakinek a vékony tetszik, ránéz magára és a k. nénikéjét, azt mondja hogy csúnya vagyok? Illetve még ott vannak, akiknek ténylegesen a teltebb vagy izmos lányok tetszenek. Ettől független nem tudom, hogy a másik válasza miért nem hasznos. Annyi értelme van, mint vitatkozni pl a rózsaszínről, hogy az egy szép szín vagy sem.

2021. ápr. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!