Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik alaktípusba tartozok...

Melyik alaktípusba tartozok ezek alapján?

Figyelt kérdés

180 centinél magasabb vagyok. A csípőméretem és a mellméretem 104 centi. A derekam 90. A vállam szélesebb valamivel, mint a csípőm. A comb körméretem 60. A hasamon van felesleg, fenékre, karra és mellkas környékre nem vagyok hájas.


Néztem a leírásokat, de belekavarodtam. A körtének kisebb a melle, a téglalapnak kisebb a különbség a három fő tájék között, a homokórának nagyobb, az almának meg a derék és a mell között kisebb a különbség és vékonyabb a lába.



2021. ápr. 5. 01:49
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Ha a vállad szélesebb, mint a csípőd, akkor talán fordított háromszög. Egy úgynevezett kép sokat segítene.
2021. ápr. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
62%
Simán az ectomorph-ba.
2021. ápr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fordított háromszög, ennél az alkatnál jellemző a szélesebb váll, nagyobb mellek, hasra hízás, ezáltal nem hangsúlyos, kissé szélsebb derék.
2021. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!