Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nők miért viselnek uniszex...

A nők miért viselnek uniszex parfümöket?

Figyelt kérdés
Én is nő vagyok, de nem értem, hogy a legtöbb nő miért akar férfias illatú lenni. Gondolok a Maison Francais Baccarat, Élet vize parfümjére. Aki próbálta tudja. Egy férfin imádnám ezeket az illatokat, de a nők miért????
2021. ápr. 12. 00:29
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%
Én nem nagyon használok semmiylet, de ha valami unisex, akkor azt mindkét nem használhatja, mert akkor az nem férfi illatú, hanem unisex. Érted, ez az értelme. Egyébként szerintem azért használják mert tetszik nekik az az illat magukon? Te nem ezért használsz egy parfümöt? Az meg, hogy neked nem tetszik rajta az az illat az nem indokolja azt, hogy ne használja.
2021. ápr. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
96%

Én nem értek a parfümökhöz, ellenben, ha valaki jó illatot áraszt, olyat, ami nem annyira intenzív, hogy köhögésre, tüsszentésre késztet, akkor máris vonzóbb lesz a szememben.

Az a lényeg, hogy az adott személy önbizalmán dobjon, aki viseli, nem az, hogy random emberek mit gondolnak.

2021. ápr. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Attól még h uniszex férfias illata van. Felőlem mindenki azt fuj magára amit akar, ez csak egy kérdés volt amit nem értek. Nem kell kiforgatni amit kérdeztem. Attól mert kíváncsi vagyok h a nok miert akarnak ferfias illatuak lenni, az nem azt jelenti hogy ne fujjak magukat olyannal. Logika 🤦🏽‍♀️
2021. ápr. 12. 02:49
 4/40 A kérdező kommentje:
2-es! Ezzel én is egyetértek. De azért megengeded ugye hogy legyen gondolatom?! Köszi!
2021. ápr. 12. 02:51
 5/40 anonim ***** válasza:
94%
Persze, véleményed lehet, ezzel az utolsó mondatommal nem téged szerettelek volna leszólni, hanem, ha valaki épp ilyen parfümöt visel, és megijedne, hogy "Úristen, ezt nem kéne!" - akkor megnyugodjon egy kicsit, hisz az, amit ő gondol, az a legfontosabb, és felülírja mások véleményét.
2021. ápr. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
95%
Mert nekem tetszik, néha még barátom férfi parfümjét is használom, ha olyan kedvem van. Felesleges ez az egész cimkézgetés, mindenki hordja út ami tetszik neki.
2021. ápr. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Persze. Ezzel én is igy vagyok mindenki hordja azt ami tetszik neki. Csak nem értem miért jó pasi illatúnak lenni.
2021. ápr. 12. 04:20
 8/40 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Az uniszex az nem férfias, hanem benne van, hogy mindenkinek készült, legyen az nő vagy férfi.

Egyébként én olyat használok, ami tetszik, függetlenül attól, hogy arra for men vagy for women van írva. Egy szó nem nagyon szokott behatárolni, azt vásárolok, ami nekem tetszik, nem azt, amit a társadalom akar hozzám dobni.

2021. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Ez az egész "férfias" meg "nőies" illat a társadalom által kitalált agyrém. Természetes állapotában sem a nőknek nincs virágillatuk, se a férfiaknak nincs erőteljes fűszeres illatuk. Anno valaki eldöntötte, hogy mi a férfias meg ami a nőies és akkor most nekem ez alapján kéne döntéseket hoznom meg ízlést formálni?
2021. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
89%
#7 Leírtam, hogy miért, mert nekem tetszik az adott illat. Nem szokott érdekelni, hogy az most hivatalosan férfinak vagy nőinek van feltüntetve.
2021. ápr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!