Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valóban annyira szexi ez a nő?

Valóban annyira szexi ez a nő?

Figyelt kérdés

Ti mennyire találjátok szépnek? Egy leszbikus youtuber (Ally Hills-nek hívják.) A kommentekben mindig sokan írják, milyen szexi meg gyönyörű.

Ezeken a képeken szerintem is szép:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezeken viszont már nem tűnik olyan szépnek:

[link]

[link]


Csak azért mutattam sok képet, hogy ne 2 kép alapján kelljen véleményt mondani.

Szerintetek 10-ből hány pont?

Átlagos vagy kifejezetten szép? Esetleg csúnya?


2021. ápr. 13. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányként az első képen nekem kimondottan bejön, alapjáraton se csúnya, de úgy az átlag környékén lenne, nem mondanám rá, hogy szexi
2021. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Az összes képen teljesen átlagos
2021. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
iszonyu lofeje van.
2021. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
lófej, tetkó - 4
2021. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Jáááj azt az utolsó előtti képet muszáj volt?! A többin átlagos, azon meg...borzalom.
2021. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Hát egy kép nagyon ritkán adja ezt vissza szerintem, kisugárzás, minden pluszba rátehet erre, vagy éppen leadhatja.

Szerintem is átlagos, de miért lenne lófeje? Például Sarah Jessica Parker szerintem hosszúkásabb/markánsabb arccal rendelkezik, ezt nem nevezném én még annak.

2021. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Jó hát nem lófejű, csak furcsán hosszú a feje 😄 nekem nem tetszik.
2021. ápr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mindenkiről vannak jó meg kevésbé jó képek, szerintem amúgy természetes, szép arca van, túl különlegesnek nem mondanám. Nyilván gondolom, akik annyira szeretik, azok nézik a videóit és a stílusa/kisugárzása is tetszik nekik, ezt pedig képről nem lehet megállapítani. Nekem is volt olyan sztár, akit nem tartottam vonzónak, amíg nem láttam vele egy interjút és láttam, hogy beszél meg viselkedik.


Amúgy nincs lófeje, keskeny, hosszúkás arca van.

2021. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy előző írja ez nem "lófej", hanem hosszúkás arctípus..

Egyáltalán nem ugyanaz a kettő, ne illessük ilyen szavakkal. Ennyi erővel minden negyedik nőre azt mondhatnám, hogy lófeje van, csak mert nem kerek az arca.

Igen, én is hosszúkás arcú nő vagyok - nem ilyen mértékben, mint a hölgy a képen - mégsincs "lófejem" és nagyon nem tetszik ez a jelző az ilyen nőkre. Én eddig ezt azért "rondább" arcú nőkre hallottam inkább.. Ő nem az.

2021. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!