Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt javasoltok?

Milyen parfümöt javasoltok?

Figyelt kérdés
Édesapámnak(56 éves) szeretnék venni egyet de nemtudom melyik lenne a tökéletes. Nem szereti a túl szúrós intenzív illatokat, de mindenképp legyen férfias. Eddig az Armani Aqcua di Gio t néztem.

2021. ápr. 13. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Az Acqua di Gio szerintem az egyik legjobb férfi parfüm. Szagoltam, és valami elképesztő. Friss fűszerek és citrusok vannak benne, nem az a tipikus, fejfájdító kanszag, így nem lehet rossz választás, kivéve, ha teljesen más az ízlése, de a férfiak, ahogy megfigyeltem, nem annyira kényesek ezen a téren. 😄
2021. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Eddig használt valamilyet? Ha igen, próbálj ahhoz hasonló összetevőjűeket keresni. Bár szerintem parfümöt ajándékozni csak úgy nem rizikós, ha konkrétan tudod, hogy melyiket szereti. Amit néztél, az tényleg jó, de mi van, ha neki pont nem tetszik?

Esetleg azt is csinálhatod, hogy veszel pár mintát és utána meg azt, ami a legjobban bejön neki.

2021. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!