Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Számotokra egy férfi esetében...

Számotokra egy férfi esetében mit foglal magába az alapvető higiénia, ápoltság?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alap hogy napi szinten fürdik. Oda figyel a szájápolásra. Nem zsíros a haja hanem rendszeresen mossa és rendezetten tartja. Figyel a körmeire, rendszeresen vágja tisztítja. A ruhái jó illatuak, nem kinyúlott, kibolyhosodott, kiszakadtak. Figyel az arcápolásra is, ha bőrhibái vannak akkor talál rá módot hogy javítson rajta. Ha nagyon dús sűrű a szemöldöke akkor a csúnya részeket kiszedi. Szőrtelenítést nem kell túlzásba vinni de én jobban szeretem ha legalább a hónalját borotválja.
2021. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Tiszta haj, tiszta szakáll(ha van neki), tiszta, vasalt ruhák, tiszta cipő, napi tisztálkodás, napi fogmosás, tiszta körmök.
2021. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit nők esetében
2021. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Napi szinten fürdik/zuhanyzik.

Nem hagyja lezsírosodni a haját, hanem rendszeresen mossa és rendszeresen vágatja is, rendezetten tartja.

A körmei rövidre vágottak és tiszták.

Rendszeresen mos fogat, nincs szájszaga.

A ruhái tiszták. Nem jár kopott, elhasznált ruhában. A cipője is tiszta!

Engem a szőr nem zavar, max a hónalját borotválja vagy az is elég ha csak trimmeli.

Ha szakálla van az viszont legyen ápolt, rendezett, ne hagyja csak úgy össze-vissza nőni.

2021. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!