Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Michael kors Lexington MK8344...

Michael kors Lexington MK8344 ár különbség mitől lehet?

Figyelt kérdés

Hali nézegettem karórákat. E-cipőröl megtetszett ez a karóra:


[link]


Viszont a többi oldalon harmad ennyi az ára, így full elment a kedvem az egésztől. Mitől lehet mindenhol harmad olyan árban?Átbaszás lenne az egész?(amugy nem ilyen minosegtelen szarokban gondolkozom inkabb citizen vagy valami tényleges értékelhető óra márkában, csak ez kulsora is megfogott)

PL: [link]



2021. ápr. 15. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

ócska divatcucc, feltűnési viszketegségben szenvedők márkája....


Még az olcsóbb árat se éri meg!

2021. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
48%

Ócska vacak.

Egy centet sem ér.

2021. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
51%

Az első linkes àrra inkàbb ràdobnék egy picit és vrnnék egy eredeti Seiko-t.


A szerkezete nem ér 15k-nàl többet, a többi marketing+túlàrazàs.

Filléres gagyi.

2021. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
vagy veszel egy high end órát pl Omega vagy semmiet én is évekig dolgoztam hogy megcsináljam magam annyira megtehessem vegyél könyveket stb fektess be majd annyi pénzed lesz hogy Patek a bal csuklón. :)
2021. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
43%
Ennyiért már lehet venni egy olcsóbb svájci órát
2021. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, hogy gagyi stb, csak a márka hypeolja az árát. Ezt én is így gondolom!

Viszont van még egy 90ezres Kapten and Son unixes-es karórám: [link]

Ezt akciósan vettem 40 ezerért, erről kérhetek egy vélemény, én nem értek hozzá, de merem feltételezni hogy itt 1-2en tudják miről beszélnek

2021. ápr. 15. 22:34
 7/10 A kérdező kommentje:

#4-es, elhiszem hogy megkell dolgozni a tényleges minőségért, de addigis keresek annyit, hogy beruházzak egy pár 100-200ezres karórára bármiféle gond nélkül, nekem még ez is elég +minőséget ad a gyerekkori 20ezer forintos karórák után :D

De ha így benne vagy a témában tudsz adni 1-2 jó tippet 200K értékig márka téren? Citizen-en gondolkoztam elsősorban

2021. ápr. 15. 22:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapten & Son kínai vacak, hangzatos névvel, tipik mushroom brand.
2021. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy 10 dolláros kínai bóvli. A 40 is pofátlanul sok érte de nyilván próbálják minél többért elsózni. A dilettáns igénytelen prolik körében jól csengő márka az MK. Erre játszik rá sok bolt.
2021. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, szedjük csak össze:


1) Ecipőn nézted az órát, ahol gondolom 120 ezer volt. Ement tőle a kedved, mert más oldalon láttad 40-ért? :D. 120 ezerért jó egy óra, de 40-ért már nem? Ha annyira tetszik, nem hogy örülnél neki, hogy találtál harmadannyiért.

És amúgy igen. Annyi az áruk. 40-60 ezer Forint egy MK óra. Attól, hogy egy dilettáns oldal 120-ért adja, nem ér annyit. Adhatnák 1 millióért is. Akkor mégjobban tetszene?

Az az óra 60 ezret sem ér. Leírták előttem. Irdatlan bóvli divatóra. Amivel nincs gond. Nekem is van divatórám. De ne gondoljuk, hogy ez az óragyártás csúcsa.


2) Kapten & Son: Életemben nem hallottam róla. Leírták előttem, valszeg valami kínai mushroom brand, filléres vacak. Még annyit sem ér mint az MK óra. Le merem fogadni, hogy 3 évet sem fog kibírni.


3) 200 ezerért azért elég jó órákat találni már. Mondjuk én ennyiér már nem biztos hogy Citizent vennék.

Itt tudnék ajánlani Seiko-kat, esetleg Orienteket / Orient Star, valamint belépő svájciak is megjelennek ebben az árban. Tissot, Certina, Doxa, Roamer, satöbbi.

2021. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!