Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az exatlon 2. évadában szerepl...

Az exatlon 2. évadában szereplő Besenyei Bogi szerinted mennyire szép egy 1-től 10-es skálán?

Figyelt kérdés
Én ha tehetnén, a 10-est jelölném.

2021. ápr. 25. 17:27
A kérdező szavazást indított:
1: Életem legrondább embere, akivel valaha találkoztam.
2: Nagyon ronda.
3: Elég csúnya.
4: Nem túl szép.
5: Nem is szép, de nem is csúnya.
6: Kinéz valahogy.
7: Elég szép.
8: Szép.
9: Nagyon szép.
10: Életem legszebb embere, akivel valaha találkoztam.
30 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy ha egyéb gondolatotok, vagy valami észrevételetek van, azt írjátok le! És az is lemaradt, hogy nem arra gondolok, amikor lejön a saras pályáról, mert akkor nyilván nem olyan szép, hanem arra, amikor esetleg ki van sminkelve, vagy csak simán, de nem sarasan.
2021. ápr. 25. 17:36
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Kisminkelve: 8

Smink nélkül: 2

2021. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem szép, arca is, teste is eléggé rendben van. A feneke meg világbajnok :D
2021. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem az exatlonban volt 10-es. Sminkben elveszett a természetes szépsége és tucatcsaj lett belőle. Ugyanolyan mint az összes többi. :D
2021. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!